Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A csajok miért nézik le...

A csajok miért nézik le enyire a gyári munkásokat?

Figyelt kérdés

Nemrég szakíttottunk a barátnőmmel, ő egy magas végzettcségü diplomás csaj volt. Álandoan cseszegetett hogy nem próbálnák meg valami más munkát , mert a gyári munka ólyan tré. Meg hogy nem illek az ő családgyába meg az ő baráti körébe se , mert szerinte nem tudok értelmessen megszólalni.

Meg hogy igénytelen vagyok meg hogy az öltözetemmel, meg hogyan eszek meg keressek saját kőzegemből barátnőt szóval mindenel baja volt. Egy igazi hülye p volt.

Most újra ismerkedek ez meg egy nem diplomás , ez egy fuvarszervezö csaj kamionokat irányit. Neten ismertem meg, elhívtam randira azt mikor mondom hogy mivel foglalkozom, úgy nézett rám mint egy darab sz.rra. pedig fuvarszervezőként ő se nagyon verheti magát sokra.

Miért nézik le enyire a betanitott melósokat, mikor jóval 4 kiló fölőtt keresek? Hol lehetne ismerkedni?



2023. ápr. 17. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy szólalsz meg, de a helyesírásodtól égnek áll a hajam. Ez nálam kizáró ok foglalkozástól függetlenül. Férfi vagyok amúgy, de ez a lényegen nem változtat.
2023. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert fizikailag fáj olvasni, ahogy írsz. Ha ehhez még hozzájön amit kifogásoltak benned, az rettenet, elviselhetetlen. Nem a melóddal van baj, hanem a műveletlenségeddel. Vannak diplomás f.szok is, de itt most nem ez a kérdés, ugye.
2023. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát de kit érdekel a helyesirás? Az a fontos milyen vagyok nem?
2023. ápr. 17. 17:43
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk engem érdekel, mert tükröz egy bizonyos szintet. Ami alá nem mennék. És ehhez nem kell diploma.
2023. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Osztom az első 2 válaszoló veleményét.
2023. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kamu, kicsit túltoltad, kérdező. Ennyi helyesírási hibát senki nem vét egy ekkora szövegben, gyakorlatilag egy ép mondat nincs benne.
2023. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem a helyesírás a lényeg, de jó ha az is van. Ettől függetlenül szerintem nem az fogja eldönteni valakiről, hogy értelmileg milyen szinten áll.


A csajok meg manapság sajnos ilyenek. Jó persze, nem az összes, tisztelet a kivételnek, de nagyon sok úgy keres magának pasit, hogy az tudjon valamit villantani. Gyári munkásoktól meg sajnos ezt nem tudják ezt elvárni, ilyenkor persze egyből lenézik/megbélyegzik őket. Itt csak az a kérdés: Szereted -e csinálni a munkádat? Illetve tényleg jól keresel -e?

Ha igen, akkor ne hagyd hogy egy p*na megváltoztasson téged, mert ezt sokan megpróbálják, hogy a saját szájízükre akarják formálni a másikat és ha látják, hogy nem megy, akkor továbblépnek. Ezt ne hagyd! Kivéve persze, ha te is szeretnél változni.


Fogsz találni szerintem idővel olyan lányt is aki tudni fog értékelni olyannak, amilyen vagy, illetve azzal a munkával amit végzel. Csak a jó helyen kell keresni, a sznobokat meg mellőzni. Sok sikert!

2023. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Vagy végzettség, vagy végzecség, de ne keverd a normális meg a tapló írásmódot, mert le fogsz bukni, hogy kamu.
2023. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Ők mindenkit lenéznek, csak a 195 magas jóképű ügyvéd orvosokat nem. Megtehetik, mert nekik nunijuk van.
2023. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

"nem az fogja eldönteni valakiről, hogy értelmileg milyen szinten áll"


Hát azért de... :D


Nyilván a nyelvtan nácik mindenkin találnak fogást, de ha van az embernek egy alapvető értelmi szintje, akkor azért képes épkézláb mondatokat alkotni és szavakat egymás után leírni.

2023. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!