Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A csajok miért nézik le...

A csajok miért nézik le enyire a gyári munkásokat?

Figyelt kérdés

Nemrég szakíttottunk a barátnőmmel, ő egy magas végzettcségü diplomás csaj volt. Álandoan cseszegetett hogy nem próbálnák meg valami más munkát , mert a gyári munka ólyan tré. Meg hogy nem illek az ő családgyába meg az ő baráti körébe se , mert szerinte nem tudok értelmessen megszólalni.

Meg hogy igénytelen vagyok meg hogy az öltözetemmel, meg hogyan eszek meg keressek saját kőzegemből barátnőt szóval mindenel baja volt. Egy igazi hülye p volt.

Most újra ismerkedek ez meg egy nem diplomás , ez egy fuvarszervezö csaj kamionokat irányit. Neten ismertem meg, elhívtam randira azt mikor mondom hogy mivel foglalkozom, úgy nézett rám mint egy darab sz.rra. pedig fuvarszervezőként ő se nagyon verheti magát sokra.

Miért nézik le enyire a betanitott melósokat, mikor jóval 4 kiló fölőtt keresek? Hol lehetne ismerkedni?



2023. ápr. 17. 17:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Most mindenki a helyesíráson lovagól. Sose volt jó a helyesírásom de attol még értékes vagyok. Sokkal jobban mint az értelmiség. Én is meg tudnák csinálni egy diplomát.

Jól is keresek és a diplomás barátnöm megalázótt azzal hogy ne szép kártyával fizesek az étterembe , mert az neki ciki inkább ő kifizeti. De ő nem tudgya milyen 3 müszakba robotólni.

2023. ápr. 17. 21:31
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

A helyesírás is a "milyen vagyok" része - igénytelenségre és butaságra vall.

Én amúgy a gyári munkát nem nézem le, de olyannal nem jönnék össze, akivel ennyire nem passzolunk, mert én sem ez a "gyáááá more" jellegű sültparaszt liba vagyok. Azzal meg mindenki jobban jár, ha nem olyanra hajt, aki nagyon különbözik tőle pozitív irányban.

2023. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%

#12 A helyesírás is a "milyen vagyok" része - igénytelenségre és butaságra vall.


Ez megint egy nagy baromság és általánosítás. Mi van, ha valaki betegségből kifolyólag nem tud helyesen írni? Akkor egyből igénytelen és műveletlen lesz, mi?


Rohadtul nem ez alapján kéne megítélni egy embert egy random írásból egy anonim oldalon, hanem abból, hogy emberileg milyen.

2023. ápr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
13: olyan nincs, hogy valaki betegség miatt nem tud. Olyan van, hogy betegség miatt nehezebben tud. De aki igényes, az diszlexia mellett is nekiáll megtanulni helyesen írni, nem úgy van vele, hogy "jóvanazúgy'". Gondolom, te sem jönnél össze 100 kilós nővel csak azért, mert szegény PCOS-es. Annak is nehezebb vékonynak lenni, csak kicsit nagyobb energiabefektetés kell hozzá, mintha egészséges lenne. Van diszlexiás ismerősöm, tudom, hogy milyen az, amikor valakinek alapvetően nehezebben megy. De volt benne annyi IGÉNY, hogy felhozta a helyesírását egy vállalható szintre plusz energiabefektetéssel és tanulással.
2023. ápr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy tudnál diplomát csinálni. Milyet? Érettségid megvan?
2023. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
#14 Teljesen mindegy. Én akkor sem helyesírásról ítélek meg embereket.
2023. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Hat annál szarabb dolog nincs az életben mikor szar munkád van
2023. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Jól van,fejezd be a trollkodást:D

Feltűnően direkt írsz ennyire helytelenül.

2023. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én orvosi egyetemre készülök, a barátom, akit mindennél jobban szeretek per pillanat edzőit tanul szakközépben és nagy álma hogy kommandós legyen felnőttként. Elvileg nem ugyanaz az értelmi szint. Gyakorlatilag a 2 év vor-ja pont arra elég hogy úgy szeressem ahogy van és a gyerekes megszólalásai ellenére is azt lássam hogy van esze, csak ő nem diplomára fordítja a tudását hanem arra hogy amit a sportban letesz az asztalra versenyzőként, azt meg tudja tenni edzőként a sportolóiért.


De az amit te képviselsz az egyenlő a nullával. Nem tudsz helyesírni, lehülyézel egy értelmes embert, és valószínűleg tényleg igénytelen vagy.

2023. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!