Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy egy 25 éves lány egyetlen hobbija a bulizás? Nem taszítja ez a férfiakat?

Figyelt kérdés
emellett egy értelmes, egyetemet végzett valaki, normális munkával de semmi mást nem csinál szabadidejében és nem is érdekli más
2023. ápr. 25. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
A férfiakat csak a p*na érdekli, az, hogy mit csinál vagy nem csinál, az lényegtelen
2023. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsolatra taszítana, ismerek ilyen "mindenem csak a buli, a vodka meg a pasizás" típusú nőket, 2 mondatnál tovább elég irritálóak. Szexelni más kérdés, általában ez nem taszítja a legtöbb férfit, engem sem. De kapcsolatra csak visszahúzódóbb lányokat szeretem, akik elvannak a kis hobbijaikkal, nem nagyszájúskodnak, nem csaponganak ki.
2023. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
A férfiak általában nem bírják elviselni ha egy lány eljár szórakozni. De egyébként meg őszintén, kit érdekel?
2023. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
A férfiakat nem zavarja, esetleg pont így ismerkednek is, az önbizalomhiányos kisfiúkat szokta zavarni. Írom ezt úgy, hogy sose voltam bulizós, nem szerettem az ilyen szórakozóhelyeket, párszor elmentem a társaság miatt, de nem az én világom, egy jó élő koncert, az más.
2023. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna de nem illenénk össze mert nem vagyok bulizós
2023. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar, azzal nem kell összejönni. Mindenki megtalálja a hozzáillő társat, nyilván aki bulizik, az nagyobb eséllyel ott fogja.
2023. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Normálisnak normális, de tőlem távol áll.
2023. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

#4:

De rohadt nagy a szád, "nagyfiú"...

Ismerkedni nem csak a dizsiben lehet ám.

2023. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
8-as, nő vagyok, te meg nem tudsz szöveget értelmezni, fuss neki még egyszer, hátha másodszorra sikerül, nem csak ész nélkül koptatod azt a szegény billentyűzetet vagy okostelefont. :-)
2023. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves férfi vagyok. Számomra kizáró ok lenne. Nem nézem le mert mindenkinek más értékrendje van de szerintem nem tudnánk közös témákat találni. Nem összeegyeztethető az életstílusunk.
2023. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!