Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogyha fiuként nem...

Normális, hogyha fiuként nem bírom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Mindig is lány barátaim voltak, már gyerekkoromtól fogva, a fiúk egyszerűen mindig is idegesítettek, taszítottak. Apukámat nem ismertem, testvérem pedig nincs. A nyagymamámmal meg anyukámmal nőttem fel. Lehet, hogy ez lehet az oka? Én magamat nem mondanám lányosnak, de a kocsmában meg a futballpályán viszonylag ritkán lehet megtalálni. Ja és heteró vagyok mielőtt bárki kérdezné, több kapcsolatom volt már.

19F



2022. nov. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha megasztáros "férfiakat" nézzük, azok nem férfiak-emberek...a kocsmázók meg egy lépésre a sárban fetrengő malacoktól..., hol itt a gondod...
2022. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így ugyanígy vagyok vele, de a hozzám hasonló csendesebb, kedves férfiakkal nincs bajom. Szintén apa nélkül nőttem fel, egy lánytestvérem van
2022. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, még ha nem is túl gyakori. Én is ugyanígy vagyok vele, nem találok semmi semmi szeretni valót a férfiak nagy többségében. Durvának, nyersnek, együgyűnek találom a legtöbbet. Nem vagyok tipikus férfi, de nem vagyok lányos, sem meleg, a focit pl. imádom, és kifejezetten férfiasan nézek ki, de a "férfias témák" többsége nem igazán érdekel. Szóval biztosan vagyunk páran ilyenek is, jó olvasni, hogy más is így érez. 33/F
2022. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én lányként nem bírom a lányokat. Sosem volt közös témánk, már középiskolában sem. Utáltam, hogy mindig valakit kibeszélnek a háta mögött. Mindig mindenkiről van véleményük, csak a tükörbe sosem néznek bele őszintén. Manipilálnak, köntörfalaznak, más mondanak, mint amit gondolnak. Ez a véleményem nem változott a mai napig sem, pedig azóta sok lánnyal próbáltam közelebbi viszonyba kerülni, mert azért valahol mindig vágytam egy normális barátnőre. Úgyhogy nekem csak barátaim vannak. Őket viszont nagyon szeretem :)
2022. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 K.O. ***** válasza:
17%

20:37

nekem is ebbol van elegem.. sot a nok rosszindulatubbak is mint a ferfiak, nekem is sok fiubaratom volt/van, de bennuk sose csalodtam olyan nagyot

2022. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként is úgy látom,hogy a nők egymással nagyon undokak tudnak lenni.Irigyek,rivalizálnak.

Életemben eddigi pár férfi barátom csendes,filozofálós ember volt,az ilyeneket kedvelem.Sajnos,mivel a családjuk miatt befordultak,nincs barátom.

De ha lehetne,akkor kedves,nyugis férfi barátom,barátaim lennének,nem iszákos,harsány macsók.

54F

2022. nov. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam régen, huszonévesen, hogy a lányokkal jobban elvoltam. Igazából később jöttem rá, hogy engem vonzott a lányok nőiessége, kedvessége, bája, szépsége. Férfiakkal kissé kompetitív volt a viszony. Azóta házas vagyok és családom van, ezeket megkapom otthon, és inkább férfiak barátságát keresem már 44/F
2022. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Férfiként is úgy látom,hogy a nők egymással nagyon undokak tudnak lenni.Irigyek,rivalizálnak."


Na jól van, azért a férfiakat sem kell isteníteni. ők is ugyanezt csinálják sokszor.

2023. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Persze, ha rajtad vitatkoznak-miattad:DDD

2023. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!