Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha zavaromban nem köszönök,akk...

Ha zavaromban nem köszönök,akkor is bunkónak tűnik a viselkedés?

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon megtudok ilyedni a környezetemtől,és olyankor alíg jön ki hang a torkomon.Ez munkahelyen is előjön.Olyannyira megilyedek,hogy nemtudok köszönni már a kollégáimnak se,a vezetőségi személyektől viszont nincs ez a gátlás.Hirtelen szólítanak meg és olyannyira zavarba jövök,hogy már fizikailag fáj.Mit kéne tenni ez ellen?Nagyon kínosan érzem magam az emberek előtt ezmiatt.
2023. ápr. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Bólints, vagy ints felemelt tenyérrel! (Az már csak nem okoz nehézséget...) :)
2023. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, most ott tartok, hogy ha bárhonnan hallom, hogy szia, akkor rávágom, hogy szia :)

Akkor érzem magam kínosan, mikor valaki szembejön, én köszönök neki és ő meg közli, hogy már köszöntünk... Hát jó, nem vezetem a listát a 20. ember után.


A kérdésre válaszolva, sajnos vannak olyan emberek, akik ez miatt bunkónak titulálnak (szerintem mondjuk nem bunkóság). Ezért választottam azt, hogy inkább legyek mások szemében kicsit nyomi, mint bunkó.

2023. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de dolgozom az ügyön.
2023. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dolgozhatnánk együtt bébi.😄
2023. ápr. 25. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Terápiára kellene járnotok. ☹️Leásni, hogy honnan indul ez.
2023. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!