Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyugaton a társasági élet...

Nyugaton a társasági élet sokkal kevésbé várja el, hogy valaki alkoholt fogyasszon?

Figyelt kérdés
Ismerőseim mesélték, akik Angliában élnek, hogy kint is szoktak inni az emberek, ha bulizni mennek, de így hétköznapokban nem törvényszerű, hogy alkoholt fogyasszon két férfi, ha találkoznak. Nálunk azért ez elég gyakori, ha megérkeztél egy társaságba rögtön az az első kérdés mit iszol és barátokkal összefutni is általában úgy szoktak, hogy akkor sörözés, borozás, falun is ha átmész valakihez töltik a pálinkát.

2023. máj. 10. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Helyes! Töltsék is a pálinkát! Én elvárom.

A zangolok meg a hanyatló nyugat finnyáskodjanak csak.

2023. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát igen.

Nem véletlenül érintett a magyar lakosság kb 20%-a alkoholproblémákkal...


DE ez döntés kérdése is!

Én pl tavaly nagyon megtoltam a nyarat és őszre azt éreztem, hogy öhhhhh elégvolt:D

És kb hetente találkozom barátaimmal, de az elmúlt 4-5 hónapban rendre csak üdítőt vagy sima citromos szódát iszok.

És mi változott? Kevesebbet fizetek a végén, de egyébként semmi. A beszélgetések ugyanolyanok, sőt, talán jobbak, hisz józan fejjel jobb az egész.


Igazából ahhoz, hogy a barátaiddal jól érezd magad, semmi szükség alkoholra. Abszolút semmi.

Persze ha buli van, az más. De egy hétköznap... minek?

2023. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam jobban szeretem az alkoholmentes, értelmes, kommunikációra képes embereket. Sokkal többre értékelem azokat, akik alkohol és egyéb nélkül is képesek jól érezni magukat és nyitottak számtalan témában.


Magyarban a legtöbb ember:

buli = pia


Részemről:

buli = kellemes emberek társasága és szórakozás, kikapcsolódás.


Kinek mi. Mindenki maga válogatja meg a köreit és nincs jogunk beleszólni.


Akinek pia nélkül nem megy, egészségére!

Nekem se jobb, se rosszabb nem lesz. Ahogy másoknak se, hogy mi megvagyunk alkohol nélkül.

Hazudok: a cherryQueen-t azért benyomom olykor, de ez a legnagyobb alkohol fogyasztásom. :)

2023. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!