Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért viselkednek...

Szerintetek miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés
Én alapból egy évvel később csatlakoztam az osztályomba és vhogy sosem álltak úgy hozzám, mint a többiekhez. És ma elmentünk osztálykirándulásra, ami 5 napos lesz, és alapból a buszon sem akart senki mellettem ülni, pedig próbálkoztam leülni vki mellé, de sehol nem hagyták. Senki nem akart velem egy szobában lenni. Kiközösítenek, mintha ott sem lennék. Pl beszélek hozzájuk, és nem válaszolnak vagy rosszabb esetben, ki is mennek a szobából. Megkérdeztem, hogy hadd lógjak velük, de elhajtanak. Folyton kinevetnek, bármit mondok vagy csinálok, azonnal gúny tárgya leszek. Soha semmi információt nem mondanak el nekem, hiába kérdezem. Stb. Nagyon rossz ez eddig és nagyon elszomorít, hogy így bánnak velem, és nem tudom miért. Pedig én mindenkivel kedves vagyok.

2023. máj. 26. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Tőlük kérdezd meg.
2023. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%

Az a gond, hogy tényleg kereken meg kéne kérdezni. "Miért nevettek rajtam?" "Miért rühelltek?" "Mi bajotok van velem?"


Viszont, már ne is haragudj, magadnak adtál öt pofont ezzel az 5 napos osztályprogrammal. Minek mész, ha tudod, hogy ki nem állhatnak? Számíthattál előre, hogy mi vár rád.

2023. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos van ez így,tudom mit érzel. Én mikor bekerültem középsuliba jónak láttam mindent. Aztán 10.től mintha ketté tört volna minden. Onanntól kezdve csak csendben ültem végig az órákat évekről évekre,titkoltan így sok mindent nem tudtak meg rólam. Nekem szerencsére vége,én tudtam volna beszélni velük de nem beszéltek velem,így nem tudtam mit tenni,de eltelt így is. Nyugi fel a fejjel,én kibírtam így te is kifogod. Igaz hogy nem könnyű és rossz folyton csendben ülni egy padban de gondolj arra hogy egyszer véget ér. Aztán munkahelyen is lesznek ilyenek de ott már azért kevesebb. Csak jó helyet kell találni.
2023. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig én mindenkivel kedves vagyok."


Nem jó irány.Ez nem ingyen van,másoknak ki kell érdemelniük a bizalmadat.Ne legyél mindenkivel kedves! A gyenge emberek ezt nem értékelni fogják,hanem potenciális áldozatot látnak benned.Nem kell egy zsigeri bunkónak sem lenned,csak szabd meg a határaidat.

2023. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!