Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok akik járnak bulizni,...

Lányok akik járnak bulizni, mi volt a legdurvább bulis élményük?

Figyelt kérdés
Hol keltetek legfurcsább helyen buli után?

2023. máj. 28. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább a szexuális kategóriába kellett volna:D
2023. máj. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lehányt egy random csaj.


Magamra tudok vigyázni és nem vitt még haza senki ilyen helyről.

2023. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
2 hülye kan összeverekedett rajtam, és ez odáig fajult, hogy mindenki másnak is nekiestek véletlenül, és aztán ezért mások is bekapcsolódtak, és egy hatalmas tömegverekedés lett az egészből, a DJ pultot feldöntötték, az egész DJ cucc összetört, kampó lett a zenének, az egész klubban semmi mást nem lehetett hallani, csak a k*rvaanyázást meg a rombolás hangjait, tökjó volt. De hát faluhelyen na...hát na. 😃
2023. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rajta felejtődtem az éjszakai buszon, ami már kiállt a forgalomból. Kiütöttem magam, elaludtam a buszon, a sofőr meg nem vette észre, vagy már töke kivolt és nem akart még egy részeg pitsával is foglalkozni.


Nem saját sztori, de egy barátnőm egyik reggel picsakészen kiment a reptérre. Nem értettük, hogyan, mert mi, többiek emlékszünk arra, hogy beraktuk a taxiba és reméltük a legjobbakat, majd pár óra múlva küldi be a fotót a csoportos chatbe, hogy most ébredt meg a reptéren :D Szerencsére Budapesten. Ő maga sem tudja, hogy hogyan, meg miért, de a keresési előzményei alapján Párizsba kívánkozott, aztán valahol a művelet közben elaludt egy székben.

2023. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!