Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban egy szürke ember...

Valóban egy szürke ember volnék huszonévesen?

Figyelt kérdés

Bár szeretek a munkatársak előtt középpontban lenni, de nem vagyok önálló a magánéletben, ezt viszont senki nem tudja, mert mindig hárítok valahogy, hó végén lenne egy csapatépítő este, viszont már sokan gondolkodás nélkül mennek, én viszont nem vagyok társasági ember, a pia miatt meg nem látom értelmét elmenni hisz amúgy sem lenne ingyen mert amolyan viszel iszol elven működne.

Egy diszkó ami másnak átlagos hetente, nekem tök idegen, sose voltam, fiatalabb koromban nem vittek egybe sem unokabátyámék így lemaradtam ezekről, én meg nem fogok menni egyedül, mert milyen az.


Egy ideig volt egy pár fős ismeretségem, csak egy rendőri probléma folytán mindenki eltűnt, és megszakadtak ezek a barátságok, onnantól egyedül vagyok.

Nagy unalmamban azután 1 évvel elkezdtem kondiba járni, mellette csináltam egy A-B kategóriás jogsit, és később vettem hobbira egy autót, illetve egy cross-t ezekkel elfoglalom magam már évek óta az év bármely napján, jelenleg két szék között vagyok mert ennyi idősen már sok csajon túl kellett volna esni, de jelenleg azt sem tudom mi lesz ezután, csak így vagyok magamnak mindennap.

Volt egy tőlem fiatalabb illető aki észrevette rajtam ezeket a kibújásokat hogy soha sehova nem megyek senkivel, így ne csodálkozzak azon ha azt sem tudják létezek-e


2017. okt. 4. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
tisztára Prisztás Lee
2017. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre reagálva: legbelül mindenki szürke, nincs egy fehér és egy fekete ember sem.


A leírásra reagálva: introvertált vagy, és nem kenyered a diszkózás, ez van, fogadd el.

2017. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Vicces, hogy másokkal sem sehova, de egyedül se:DDDD

Amúgy, egyedül is el lehet menni szórakozni és könnyebb is ismerkedni, mint társasággal vonulva bárhova és bármely idősen...akarat kérdése, semmi több.


Mellesleg a havi szolgáltatók ( gáz, villany...stb) és a nav, meg a kaszásnak nem leszel szürke, hanem tag vagy most is:D


Elvagy a kis világodban, magadban, ami másoknak-családosoknak-párkapcsolatosoknak szürke....remete:DDD

2017. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!