Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kollégiumból ki akarnak...

Kollégiumból ki akarnak közösíteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A társaim állítása szerint éjjel rengeteget pukizok, amit hiába mondok nekik nem tudom szabályozni mikor akkor pukizom hiszen akkor alszik az ember. Hogyan tudnám velük megértetni, hogy erről nem tehetek?

2023. máj. 29. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem lehet szabalyozni, csak valoszinuleg valtoztatni kellene az etkezeseden es kerulni a puffaszto, gazkepzo eteleket.
2023. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem azon múlik hogy megértik-e hogy nem tehetsz (amúgy tehetsz, ahogyan az első is irta), hanem azon hogy elviselik-e. És mivel nem tudnak ezzel együtt élni, kereshetsz másik szobatársakat.
2023. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Betegség miatt is finghat valaki sokat szóval 100 szàzalékban nem vagy nyilván hibás ezért.


Viszont ha én lennék a szobatársad biztosan én is nehezen viselném el és valahol megértem őket is.

2023. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!