Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hazudtam interneten egy...

Sana65 kérdése:

Hazudtam interneten egy fiúnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval az interneten, de hazudtam neki a koromról és annyira be voltam parázva az elején, hogy egy teljesen más lányt küldtem el neki nem pedig magamat.


Azóta eltelt kb 1 hét és beszélgetünk írásban és Voiceon is, tök egyforma személyiség vagyunk és nagyon hasonlítunk egymásra, azt mondta egyszer, hogy eddig nem talált olyan embert aki őt megértené.


Az egy hét alatt elkezdtem többet érezni iránta és ő is felém, de nem tudom mit csináljak, most mondjam el, hogy nem ennyi éves vagyok és nem én voltam a képen?


Sokat jelentene számomra ha mellettem lenne hisz nem talákoztam ilyen csodás férfival.



2023. jún. 7. 07:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Igen ,legyél öszinte. Úgyis kiderül
2023. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%

Minél tovább húzod annál nehezebb lesz. Valld be neki és ezen a ponton talán még nincs minden veszve.


Bár bennem kételyt ébreszt ez a többet érzünk egymás iránt és sose láttuk egymást egy hét telt el dolog... szóval jobb nem egy illuziót kedvelni/szeretni.

2023. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha villámgyorsan bocsánatot kérsz, megmagyarázod neki a hazudozás okát, továbbá mutatsz neki képet a valós személyedről, akkor TALÁN nem fog elküldeni a bús büdös pic.ába.
2023. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Így jártál.
2023. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sajnállak, nehéz életed lesz.
2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
1 hete ismeritek egymást, a büdös életbe nem találkoztatok, és már halálosan egymásba szerettetek, aha...13 évesnél nem lehettek idősebbek...
2023. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez gáz, mert a pasik a külsőre mennek, szóval ő nem irántad érez vmit, hanem a másik csaj iránt.
2023. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem egy fuck boyról van szó, rémisztően hasonlítunk egymásra és ugyanolyan érzelmi helyzeteken mentünk keresztül
2023. jún. 7. 09:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ugye, ha Ő meg erről hazudott végig ugye.
2023. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
100%-ban tudom, hogy ő nem hazudott
2023. jún. 7. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!