Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hazudtam interneten egy...

Sana65 kérdése:

Hazudtam interneten egy fiúnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval az interneten, de hazudtam neki a koromról és annyira be voltam parázva az elején, hogy egy teljesen más lányt küldtem el neki nem pedig magamat.


Azóta eltelt kb 1 hét és beszélgetünk írásban és Voiceon is, tök egyforma személyiség vagyunk és nagyon hasonlítunk egymásra, azt mondta egyszer, hogy eddig nem talált olyan embert aki őt megértené.


Az egy hét alatt elkezdtem többet érezni iránta és ő is felém, de nem tudom mit csináljak, most mondjam el, hogy nem ennyi éves vagyok és nem én voltam a képen?


Sokat jelentene számomra ha mellettem lenne hisz nem talákoztam ilyen csodás férfival.



2023. jún. 7. 07:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2023. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha mást küldtél magad helyett, akkor ő abba a lányba lett szerelmes, ezt jól elszúrtad.
2023. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem merted felvállalni magad elsőnek?
2023. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körömben történt hasonló, és pozitív lett a végkifejlet a beismerés után. Mindenképp támogatom, hogy legyél őszinte.
2023. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Bevalottam neki mindent, amúgy 19/L vagyok ő 22/F
2023. jún. 7. 11:05
 16/32 Thunderfairy ***** válasza:
90%
Pont az a csalási forma juttot eszembe ahól a csaló elhiteti az áldozattal hogy mennyire szereti. Pár hét vagy hónap után meg jönnek a kérésekl hogy adjál neki pénzt mert szüksége van a segítségedre. Ha ilyen lesz a kapcsolatba akkor azonnali szakitás és keresni mást. Ez egy jól bevált csalási forma. NAGYON LEGYÉL OVATOS. Semmi pénz adomány semmiért.
2023. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
16. Én exemnél hoztam ki egy telefont saját névre előfizetéssel. Szerinted? A nyakamon maradt. A végén persze korrekt áron el tudtam adni.. de sokat buktam rajta. :(
2023. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
27%
Remélem gyorsan leràz. Nem értem mit kell szórakoznotok folyton a férfiakkal. Mást se tudtok
2023. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Miért kellett egyáltalán hazudni?
2023. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%
A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Felesleges hazudni. Aki egyszer hazudott, az fog máskor is.
2023. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!