Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek gyrsan...

Hogyan szerezzek gyrsan apróba 600 Ft-ot? Több lent.

Figyelt kérdés
Teljesen csóró vagyok készpénz ügyileg mert a kártyámon van a lóvé, de a kártyám anyámnál és nem vehetek le róla pénzt mert anyám csak akkor engedi ha ő is ott van, önállóan nem vehetek le pénzt és most nincs itthon anyám , mivel a kártyát meg eldugja ezért nem is tudom hol van sajnos. Apróm meg nincs ez a legnagyobb bajom! De most kéne 600 Ft nekem, hogyan szerezzek?

2023. jún. 7. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szétnézel a házban, nincs-e szétdobálva ennyi aprópénz. Ha nincs, kérned kell másoktól. Ha úgy sincs, akkor nem veszed igénybe azt a dolgot, amire a pénz kellett, hanem legközelebb előre készülsz.

De ezek annyira magától értetődő dolgok, nem hiszem el hogy tényleg ebben a neten kellett segítséget kérni, és nem jöttél volna rá egyedül.

2023. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a szomszédtól, hogy holnap vagy este vissza adod.
2023. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha kérek valakitől azt vissza kell adnom majd és az nem biztos, hogy menni fog...
2023. jún. 7. 07:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De fog. Elmondod anyukádnak hogy tartozol, és ha addig sincs készpénzed akkor kérsz tőle, mert egyszerűbb egymásnak "tartozni" mint egy idegennek. Hány éves vagy amúgy, hogy úgy kezelik a pénzedet mintha gyerek lennél?
2023. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18 vagyok de nem bíznak meg bennem annyira vagy nem tudom, de nem lehet nálam a kártyám.
2023. jún. 7. 07:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen drága már a herbál?
2023. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
18 éves vagy. Ráhívod a rendőrséget, akik majd elmagyarázzák a drága anyucinak, hogy a te pénzedet nem lophatják el. Még akkor sem, ha tényleg drogra akarod költeni.
2023. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz a bankba az irataiddal ha a tiéd a számla ott is ki tudják adni a pénzed
2023. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mire kell a gempa?
2023. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Mutasd meg valakinek a popsid egy ezresért :D
2023. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!