Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 25 felett tényleg megáll az élet?

25 felett tényleg megáll az élet?

Figyelt kérdés

Még csak 23 vagyok, javában munka, fesztivál, szórakozás ami most nyáron tervben van. Mivel dolgozok meg jó az ösztöndíjam így ha bármit kitalálhatunk, eltudok menni akár itthoni akár a nemzetközi barátaimmal (persze low budget dolgok, nem luxus) most is a nyaralást annyira spontán hoztuk össze, a nyaram is hirtelen spontán lett. (Munka mellett…)

De egy kicsit félek. Jövőre végzek, mesterre kellene menjek, lassan felelősséget vállalni az életemért, ami természetesen a hétköznapokban megvan. Most még elmegyünk bulizni, beszélgetünk, együtt vagyunk, mert szeretnénk. De ez így lesz végzés után is?

Kicsit azt érzem megfog állni az élet 25 év után, pedig imádom a zenét, fiatalnak lenni, természetbe járni…félek ezek a dolgok nem lesznek. Mindenkinek valszeg párja vagy gyereke lesz és félek nekem egyik se. Hogy látjátok, mikor mentek el a gondtalan évek úgy igazán?



2023. jún. 14. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak rajtad múlik… úgy élsz majd ezután is ahogy szeretnèl. Azért ne vállalj gyereket, mert a többieknek is van
2023. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is azt hittem, egész eddig. 30 leszek és most nyílt ki a világ, én eddig nem éltem semmit, pont most pótolom be a tinikorom elmulasztott éveit hogy nem mentem sehova, senkim nem volt stb csak tanultam. Most meló van ugyan de vannak szabik és van társaság és megyek, fesztivál, utazás stb kinyílt a világ, több lehetőség van és nem kell engedély a szülőktől se, szóval :D nem áll meg az élet!
2023. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Van akinél akkor indul be.
2023. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg. 53/f
2023. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem màr tinikorom óta àll az élet. Most leszek 30. Nem éltem igazàn de nem is vàgyom màr rà. Leginkább meg akarok halni,csak van 1-2 ember aki miatt nem merek.
2023. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Én 35 vagyok és május eleje óta nem volt szabad hétvégém, mert annyi a program és július harmadik hetéig egyelőre nem is lesz nyugi.

Valamilyen szinten te döntöd el, hogyan akarsz élni, mennyi felelősséget akarsz vállalni és milyen emberekkel akarod magad körbevenni.

2023. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Én azt vettem észre, hogy 35 fölött kezdett igazán elindulni az élet.
2023. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor lesz családod, gyerekeid.
2023. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig csak tanultam. Most élek igazán.
2023. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én majd 40 évesen fogom kiélni magamat . Ìgy làzadok
2023. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!