Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt még olyan, aki szintén...

Van itt még olyan, aki szintén bánja, hogy sok mindenből kimaradt?

Figyelt kérdés
28/L vagyok és sokat gondolkodom rajta mennyi minden kimaradt az életemből. Tini korom óta depressziós vagyok és nem voltak sosem igaz barátaim. Vágytam volna programokra, utazásokra, fesztiválokra, de nem volt soha kivel elmennem. Visszagondolva olyan üres az életem és sokszor nem is látom értelmét folytatni a kidobott évek miatt. Ami elmúlt, azt már nem tudom bepótolni és ez nagyon fáj. Van még itt olyan aki hasonló helyzetben van?
2023. jún. 21. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem késő ezeket pótolni, bár az tény, hogy nem minden lesz/lenne teljesen olyan, mint tizenéves fejjel vagy épp, mint anno lett volna. De ez jelenthet jót is!


Nekem abban az időszakban masszívabb szorongásom volt, illetve akadtak hiányosságaim (nagyon zárkózott voltam, alig jártam el itthonról és hasonlók), szóval jócskán kimaradtak nekem is dolgok. A teljesség igénye nélkül:

tiniszerelem, párkapcsolat, barátokkal kirándulások, utazások és fesztiválozások, sátorozások.


Szóval zavarnak (többek között, mert most nincsenek is olyan emberek az életemben, akikkel az előbb írtakat meg lehetne valósítani), viszont igyekszem nem hagyni, hogy hasonló dologba essek és ne hagyjak ki, hanem észrevegyek lehetőségeket.

2023. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!