Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Törölt a barátnőm, megharagudo...

Törölt a barátnőm, megharagudott és durván viselkedett. Ezek után beszélnél vele?

Figyelt kérdés
4-en barátnők elmentünk ma szórakozni, az egyik barátnőnk odahívott magához számára ismerős, számunkra ismeretlenek embereket akik az első pillanattól bunkók voltak velünk. Mi elmentünk egy bárba, ő nem jött velünk lelépett. Mivel ő vezetett ezért végülis haza együtt jöttünk, megtaláltuk de nem szólt hozzánk. Veszélyeztette az épségbünket, kb 220al ment városon belül indokolatlanul fékezgetett,forgalom közepén lefulladt az autóval. Amikor haza értünk csak kirakott minket és magára csapta a kocsi ajtót, utána pedig láttuk,hogy kilépett a közös Messenger chatből is és letörölt minket. Te keresnéd még ezekután? Nem bántottuk, nem volt megbeszélve,hogy másokkal is együtt leszünk és alkalmazkodni kell. Mi nem akartunk velük tartani nem voltak szimpatikusak, valószínűleg ez nem tetszett neki. Normális ez egy felnőtt nőtől?
2023. márc. 4. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez minden, csak nem normális. Nem ismerem a lányt, de nekem ebből az jön le, hogy egy beképzelt, hisztis pitsa. Még jó, hogy nem keresném.
2023. márc. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nem keresném.

A dolgokat meg kell beszélni, nem ilyen gyerekes "nem szólok hozzád, meg vagyok sértődve de nem mondom meg miért" stílust felvenni...

2023. márc. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ivott?
2023. márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném, de ha ő keresne se lennék nyitott a további kapcsolattartásra, nincs szükségem ilyen emberekre. Nálam alapból megbocsáthatatlan, hogy szándékosan így vezet, amikor ott ülök én is. Voltam ilyen helyzetben, mondtam a sofőrnek, hogy álljon meg az első helyen ahol biztonságosan félre tud húzódni, kiszálltam. Nem fogom kockáztatni a testi épségemet/életemet egy, az érzelmeit kezelni képtelen barom miatt.
2023. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
LoL
2023. márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
cool story bro
2023. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan többé nem lennénk barátok. De nem lehet hogy ti ott hagytátok őt, olyan emberek társaságában,akiket például ő sem ismer. És összeveszett velük
2023. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem képes kommunikálni az igényeit ("külsősök" elhívása a közös programra), majd a problémáit sem, az infantilis, és nekem elég ok, hogy örüljek neki, hogy ő szállt ki ebből a "barátságból".

A vezetés része pedig konkrétan szándékos veszélyeztetés vagy minimum brutál felelőtlenség, szóval ez alapján neked/nektek több okotok van haragudni.

Ez a duzzogok-de-nem-mondok-semmit ez óvodás szint, engedjétek el.

Egyébként az ilyen emberek általában gumilabdák és egyszer jó eséllyel fel fog bukkanni megint az életetekben.

2023. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem ebből egy dolog érdekelne: hogy veszélyeztetett, mert valószínűleg ittasan és/vagy idegesen vezetett.

Emiatt többet nem ülnék be mellé.


A sztori többi része gyerekes ostobaság. Baromira nem érdekelne, hogy mit puffog, vagy miért kezdett másokkal barátkozni. Az ő dolga.

2023. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna keresni, de nem is lennék nyitott, ha békülni szeretne. Óvodás viselkedés ez a hiszti, ilyen barátokra nincs szükségem.
2023. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!