Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok főleg kelet magyarországi...

Sok főleg kelet magyarországi ember miért van úgy hasra esve Győrtől mintha már Ausztria lenne?

Figyelt kérdés
miközben egy átlag iparváros, munka is nagyjából csak gyárakban van, a gyárak meg tele ukránokkal, sz@r körülmények átlagos fizetés

2023. jún. 29. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
...és akkor most képzeld el, hogy mi lehet ott, ahonnan jöttek, Borsodból, Szabolcsból, Viharsarokból...
2023. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nyíregyháza mellől származom. Nekem Győr városa már a "Nyugat". Szerintem nem átlagos a fizetés, legalábbis a kelet-magyarországihoz képest.
2023. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Gyere ide keletre. Itt csak közmunka van a minimálbér feléért. Mit nem adnék ha Győrben lakhatnék.
2023. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én Győrből származom, de egy Pest megyei faluban telepedtem le végül. Nem tartom Győrt akkora nagy számnak, ott is rengeteg a "nem napon barnult" és maga a város sem annyira hajj de szép.
2023. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat tesz hozzá a sztereotípiához, hogy közel van Ausztria Győrhöz.
2023. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyre rosszabb ott is a helyzet, ahogy 4-es írja. Most képzeld, ahonnan ők jöttek, oda én nem is mennék.
2023. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Jártál már Borsodban...?
2023. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
5, annyira azért nincs közel, akkor már inkább Sopron, Kőszeg. Győrhöz közel Szlovákia van.
2023. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Győr mára sajnos egy kupleráj lett. Talán egy 15-20 éve még lehetett rá mondoni, hogy egy vonzó,élhető város.
2023. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A kérdésedből ítélve, te még nem éltél Győrbe!

Annyi igazság van, hogy a gyárak többségében tényleg vannak külföldiek. Ukránok, mongolok, kínaiak stb... de ezektől eltekintve én szeretek itt élni.

A kollégáimnak durván a 70%-ka az ország keleti részéből származik. Borsod, Heves, és Szabolcs megyéből, és nekik Győr nagyon tetszik. Élhető város, ami tele van munkalehetőséggel (nem csak gyárak), rengeteg kulturális programokkal, természetközeli látványoságokkal.

Győr folyamatosan fejlődik, új munkahelyek jönnek létre, jelenleg a városban alig van olyan utca, ahol ne újítanának valamit fel.

Rengeteg lehetőség van Győrben, ezeket a szavakat főleg olyan emberek mondták, akik az ország keletrészéből költöztek ide.

Győrnek vannak hiányoságai, mindenkinek ez másjelent, de igenis élhető város!

Jobb helyzetben van Győr, mint pl... Ózd, Salgótarján, Miskolc. Csak hogy néhányat írjak, ahol a népeség folyamatosan csökken.


Kérdező! Gondolkozzál el ezeken a tényeken!

További szép napot!

2023. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!