Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők,lányok! Mi volt életetek...

Nők,lányok! Mi volt életetek legijesztőbb történése ,ami mondjuk sötétedés után történt,mert egyedül sétáltatok hazafele mondjuk? Esetleg követtek,vagy szórakozóhelyen próbáltak meg veletek csinálni valamit akaratotok ellenére,zaklattak,hasonlók.

Figyelt kérdés
Nekem eddig egy volt ilyen ijesztőnek mondható dolog, ami megtörtént velem, bár elmondva nem tűnik annak, de átélve az volt, viszont kíváncsi lennék a ti történeteitekre is.. Sajnálom, ha nektek is volt ilyenben részetek. Vigyázzatok magatokra! <3

#történet #nő #lány #ijesztő #vigyázzatok #magatokra
2023. aug. 9. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
bezártak a vonatfülkébe és akartak élmémyt maguknak. Soha ne utazzatok egyedül, főleg sötétben férfival ismeretlennel fülkésben!
2023. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
85%
18 körül voltam, lementem az éjjel-nappaliba hajnal 3 körül, kb 10 perc séta volt a rakparton, mellém csapódott a semmiből valami felnőtt férfi, hogy merre megyek, jöhet-e velem, meg ilyesmi. Se részegnek nem tűnt, se agresszívnek, se semmi, igazából amikor mondtam, hogy itt lefordulok, mert arra van a bolt, akkor el is köszönt és ment a dolgára, de elég para volt.
2023. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére olyan eset nem volt, amikor egyedül lettem volna (lekopogva!!), de egy olyan igen, amikor kisebb voltam, ez lassan 10 éves történet:


Legjobb barátnőmmel kosaraztunk, egy nyári késő délután az általános iskolánk udvarán, nem voltunk gimisek még. Akkoriban még nyitva volt a kapu, és simán be lehetett menni.

Már kezdtünk összeszedelődzködni, ahogy sötétedett, amikor egy csapat, rénézésre, minimum végzős gimis becsörtetett és a másik palánk felé vette az irányt, de elég hamar kiszúrtak minket, és nekünk kezdtek kiabálni. Mi meg totál megijedtünk, megszeppentünk, és gyorsan kiindultunk onnan. Nem tudtuk, milyen szándékkal lennének, de nem akartunk kockáztatni. Végül felhagytak a kosarazós ötlettel, és a labdájukat pattogtatva, kitartóan utánunk kiabálva megindultak ők is. Mi meg nem mertük egymást egyedül elengedni, így összevissza császkáltunk utcáról, utcára, céltalanul. A min. 5 srác meg csak kitartóan jött utánunk, és végig szólongattak minket.

Úgy oldódott meg végül az egész, hogy szóltam barátnőmnek, hogy menjünk a közeli bevásárlóközpont felé; ott egy rakat ember és kamera, ott úgysem mernének bármit is csinálni. Bevált, amikor rájöttek a kanyarunk miértjére, elmentek, mi meg ott álltunk percekig, míg úgy nem éreztük, szabad a terep.


Elég ijesztő volt, addig még sosem volt ilyesmi történés velem, és elég maradandó is lett..

2023. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Istennek hála nagyon durva dolgok nem történtek velem, egyszer követtek hazáig a villamosmegállótól, a környékünkre érve valahogy leráztam, hogy ne lássa, melyik épületbe megyek be, hol gyullad fel a villany, mikor felérek.
2023. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Rossz helyen szálltam le az utolsó vonatról, egy kihalt állomáson, ahol még pad vagy állomásépület sem volt. Csak kertek vannak ott, nem egy önálló település. Mikor észrevettem, hogy rossz helyen vagyok, a vonat már elindult. Nem akartam éjszaka ott maradni, ezért elindultam a sínek mellett gyalog a sötétben. Nagyon rossz döntés volt, mert az út sok helyen nagyon nehezen járható volt és ami vonattal rövid útnak tűnt, nagyon hosszú volt. Vagy 2 órát mentem a következő településig, közben jött valami tehervonat is és egy bokorban bújtam el, hogy ne lássanak a vonatból. Közben a ruhám tiszta koszos lett, világos nadrág volt rajtam... Kalandos éjszaka volt, azóta nagyon figyelek, hogy jó helyen szálljak le a vonatról. Egyébként a nap többi része nagyon jól alakult, mert egy rendezvényről jövet történt, szóval utólag már a szépre próbálok emlékezni. Örülök, hogy valami hajléktalan nem járt arra aznap éjjel, mert lehet leütött volna, elvette volna a pénzem, hiszen senki sem járt arra és sötét is volt.
2023. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
11 voltam és játszottunk a tó jegén, lányokkal, amikor letolt gatyás idősebb srácok kezdtek közelíteni, még jó hogy a jég lassította őket, aztán futottunk hazáig ők meg lemaradtak
2023. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

HÉV-en fényes délután elővette a farkát egy faszi és elkezdte kiverni. Nem vettem észre, álltam az ajtónál és olvastam, csak az ablakból tükröződött ahogy mozgott a keze, azt vettem észre a szemem sarkából, odanéztem ösztönösen és ott állt és engem nézett és verte... ez volt a legtraumatikusabb, mert 13-14 éves voltam, csókolózáson már túl voltam, de nem láttam még élőben férfi farkat, és nagyon rossz élmény volt, ahogy ott bámult és verte, nekem meg az agyam próbálta feldolgozni, hogy TÉNYLEG azt látom, amit. Nem tudom mi lett volna ha nem veszem észre és befejezi... Megijedtem, leültem egy nő mellé, aki látta, hogy valami bajom van, mondtam mi történt, de a faszi közben előrement és leszállt a következő állomásnál.


Még egy igazán ijesztő volt, ami így meg maradt konkrét esetként, amikor egyszer sötétben mentem haza és valaki jött utánam, gyorsítottam és ő is, és egy ilyen kihaltabb részen jártam a lakótelepen, minél gyorsabban mentem ő is mögöttem, úgyhogy szaladni kezdtem egy kivilágított rész felé és akkor már nem jött utánam, lemaradt, talán túlságosan le volt maradva, nem akarta "megerőltetni magát", nem tudom.


Volt egy-két vicces (unokatesómmal pucér kocogót láttunk az erdőben, barátnőimmel klasszik ballonkabátos mutogatót, de ezek nem voltak félelmetesek, kinevettük őket). Bár viszonylag biztonságos részen laktam, azért egy-egy buli után hajnalban/éjszaka nem szívesen mentem haza egyedül, az eléggé bennem van, hogy fülhallgató levesz, kabát összehúz, sietősre vált, nézeget szét, nincs-e gyanús alak mögöttem és aztán a megkönnyebbülés, amikor hazaértem. :-(

2023. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a Covid időszakban munka után el kellett mennem a Lidl-be pár cuccért. December eleje volt, kb olyan fél hat felé indultam, akkor már azért be volt sötétedve, de gondoltam megyek gyalog, ennyi mozgás nem árt. Ahol lakom onnan kb 1km a bolt, kisvárosi környezet, nem sok mindenki jár az utcán már ilyenkor. Egyáltalán nem voltam kirívóan öltözve, egy vastag, bézs színű térdigérő pufi télikabi volt rajtam állig felhúzva, melegítő, thermo csizma, plusz nyilván sapka, kesztyű, és egy hátizsák a cuccoknak amit veszek. Még a szőrmés kapucni is a fejemen volt, mert elég fázós vagyok. Kb olyan félúton vettem észre hogy egy nagyobb furgonszerű kocsi ami az előbb elment mellettem, most szembejött velem, és a pasas aki benne ült még kicsit le is lassított, és engem nézett. Ekkor még nem is annyira féltem, inkább csak furcsálltam a dolgot, de amikor hátra fordulva azt láttam hogy a kocsi megfordul egy bejárón, és szép lassan elkezd gurulni utánam, azért akkor már kezdtem kicsit megijedni, és gyorsítottam a lépteimen. Egy idő után már hátra sem mertem nézni, csak mentem sietősen, és mikor egy zebrához értem a csávó direkt megállt, és megvárta hogy átmenjek előtte, majd arra fordult amerre én is mentem, de elhajtott, és kicsit messzebb lefordult jobbra egy utcára. Mire odaértem a boltba már egészen megnyugodtam hogy lekopott, de miközben tettem fel a maszkot a kosárba dobtam a 100ast, láttam hogy az autó behajt a parkolóba. Na itt az ütő megállt bennem. Bementem, gyorsan összeszedtem ami kellett, közben folyamatosan azt néztem hogy a fickó bejött-e, hol van stb., de nem láttam sehol viszont kifelé menet, mikor a kosarat toltam a helyére láttam hogy a furgon még mindig ott van a parkolóban. Miután visszaraktam a kosarat, nem is mertem arra nézni, gyorsan visszaraktam a kapucnit a fejemre, és elindultam haza. Szerencsére nem messze van egy pár utca ahova csak gyalog lehet bemenni, mert a kertek között csak egy kis járda van, kövesút nincs, és kerülő utakon, kb 1 kilométeres kitérővel sikerült lerázni a fickót, bár igazából nem is tudom próbált-e még követni, vagy hogy a kocsiban volt-e még mikor kijöttem. Annyira ideges voltam hogy csak mikor hazaértem, akkor tudatosult bennem hogy a maszkot a bolttól egészen hazáig nem vettem le. Azóta nem szívesen járkálok sötétedés után.
2023. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Jó régen, meg tini koromban hajnali vonaton rámmozdult a kalauz, szerintem senki nem is volt azon a vonaton rajtunk kívül, legalábbis én nem láttam senkit. Fogdosta a combom, próbált a ruhám alá nyúlni, ligegett a nyakamba.

Le is szálltam a következő megállónál, inkább vártam egy órát a következő vonatra.


Az meg pár éve volt, amikor rászóltam egy férfira, hogy ne verje a gyerekét. Nagyon kicsi gyerek volt, max 3 éves, nagyon durván verte a pasas meg rángatta ide-oda, a nyílt utcán (képzelem, otthon miket művelhetett vele). Rászóltam, hogy hagyja abba, erre megindult felém, hogy minek szólok bele, kaphatok én is, ha mégegyszer megszólalok, két centiről üvöltött az arcomba, meg lökdösött. Na akkor tényleg nagyon féltem, több dologtól is, egyrészt beugrott, hogy akár fegyvere is lehet, és nem csak egy állast kapok, hanem valami komolyabb is történhet, másrészt attól is féltem, hogy ha a férjem odaér (parkolót keresett), és a pasi már addigra nekem jön, tuti hogy nem hagyja "szó" nélkül, de akkor vagy a pasi lesz nagyon durván elverve, amiből utána a férjemnek lesz problémája, vagy a férjem lesz elverve, ami szintén nem lenne jó. Közben meg a gyereket is féltettem, mert elég forgalmas volt az utca, és elkezdett császkálni, féltem, hogy elütik. Szerencsére közben más már hívta a rendőröket és senkinek nem lett baja, de ez elég maradandó élmény lett nekem.

dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer szembe jött velem egy háromlábú róka. Kérdeztem nem vagy veszett ugye? de nem válaszolt.
dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!