Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire elfogadott, mennyire...

Mennyire elfogadott, mennyire divat a naturista, nudista strandon az anál plug (nöknél és férfiaknál), valamint a punci és pénisz díszek, ékszerek viselése?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom akik járnak ilyen strandokra, helyekre, főleg akik viselnek, hordanak ilyeneket. Ki és mit, milyeneket látott, vagy éppen magadon, -ban viselted.

Vélemények és tapasztalatok érdekelnek elsősorban. A korotok és nemetek is írjátok a hozzászólásotok végére.

Az értelmes és hasznos hozzászólásokat előre is köszönöm!

44F



#nudista strand #naturista strand #Szemérem ékszer #Nemi szerv ékszer
2023. aug. 25. 16:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2023. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Én eddig olyan láttam csak hogy nő műszerfal ápoló kendővel törölgette a punciját.
2023. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Én ilyen lófarkas anal plugot láttam, az mondjuk nagyon menő volt, meg a legyeket is el tudod hajtani.
2023. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
53%

Néhány alkalommal voltam úgy, hogy volt bennem egy fém anál plug, és fém gésa golyók. Persze a strand, vagy hely is olyanok voltak ahol ezek elfogadottak, illetve senkit nem zavart. Ezeken kívül ami állandó, van minf a két cici bimbómba, köldökömbe, a csiklómba és a nagyajakban egy-egy pirszing, amik látszanak is.

Látni láttam már mindenfélét. Férfit nagy anál pluggal is. A legdurvább az a pasi volt akinek a herezacskója kettő és a makja is át volt szúrva egy igen tekintélyes méretű és súlyú pirszinggel, illetve az a nő, aki vele volt, mert a puncijába volt vagy tíz pirszing, amik összevoltak fűzve egy lánccal.

47N

Privátot nem kérek, nem válaszolok!

2023. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

#3 és szerinted azt melyik izmával tudná mozgatni? Vagy ha jön egy légy leáll majd twerkelni?

Egyszerűbb, ha lecsapja egy újsággal.


Kérdező, semennyire nem megszokott, egy nudi strand nagyon nem swinger klub, hogy bárki is ott tágítsa az ánuszát. Amúgy meg WTF, egy pasi minek használná?!

2023. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez a farkas plug azért jó, mert jelentősen oszlatja a fingszagot ígynem lesz olyan erős a koncentráció amikor kijön. Vagy ilyenkor tud egyáltalán fingani az ember?
2023. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%
Alap. El sem indulok a nudista strandra, amíg nincs a puncimban 3 dildo meg a fenekemben egy bekapcsolt vibrátor. A mellbimbóimra meg kis súlyokat szoktam akasztani, olyan 2-2 kilósakat, a csiklómra meg teszek egy csipeszt. Ott mindenki így tolja!
2023. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
De így azt hiszik, hogy elite pain forgatásról jössz. 😅
2023. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
#8 Azokat is ott forgatják. Nem tudtad? Valójában minden ilyen videó burkoltan egy nudista strand reklám.
2023. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
#5. Applikációval vezérelhető.😉
2023. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!