Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire elfogadott, mennyire...

Mennyire elfogadott, mennyire divat a naturista, nudista strandon az anál plug (nöknél és férfiaknál), valamint a punci és pénisz díszek, ékszerek viselése?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom akik járnak ilyen strandokra, helyekre, főleg akik viselnek, hordanak ilyeneket. Ki és mit, milyeneket látott, vagy éppen magadon, -ban viselted.

Vélemények és tapasztalatok érdekelnek elsősorban. A korotok és nemetek is írjátok a hozzászólásotok végére.

Az értelmes és hasznos hozzászólásokat előre is köszönöm!

44F



#nudista strand #naturista strand #Szemérem ékszer #Nemi szerv ékszer
2023. aug. 25. 16:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
#20 Milyen nőt?? Az ánuszt tágítják, nem a nőt. Análszexhez használják, ami elsősorban férfiak egymás közötti aktusára lett kitalálva. Legalább úgy fogalmaznál akkor, hogy mindkét nemre vonatkozzon. Honnan szeded ezt a baromságot, hogy anál plugot csak nők használnak?? Többségében férfiak használják még mindig.
2023. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
60%

#21 nem vagyok melegfrontos, így elnézést, ha megsértettem valamely világbéli nézetedet, nálunk a párom (aki nő, a gyengébbek kedvéért..) használja néha, előjáték alatt. Az, hogy te és mások mire használnák, sajnos pont lesz.rom, minden képen a neten, ha jobban megnézed, nő hordja.

Nehogy már kisajátítsd a pasikra, oké? Amúgy meg remélem tudod merre van Brüsszel, ott panaszkodj..

2023. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%

Magánügy, hogy kinek mi róla a véleménye.


Lehet viselni. Csak a szexuálisan kihívó magatartás tiltott.

Aztán miért nem mindegy, hogy a fülében van a pirszing vagy a pnájában?


Csiklópirszing van is bőven

2023. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Páromban mindig van nem szòlt eddig senki miatta

45F

2023. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ennek alapnak kellene lennie egy nudi strandon.
2023. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
Egyaltalan nem elfogadott. Azonnali kitiltás jár érte. Egy naurista strandon dolgozó rendész. Szívesen.
2023. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

#26


Ahol te dolgozol ott lehet hogy kitiltják, de szerintem kamuzol. Mert max megkérik, hogy vegye le. (ha nem tolakodott vele másoknál)


Nyilván a sggdugó és a túl nagy péniszdíszek ízléstelen lehet, de a többivel mi baja van a strandnak?

2023. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 mooti ***** válasza:
100%
Nekem is van plugom és sokszor hordom. Naturistaként soha nem jutna eszembe hordani bármilyen naturista helyen. Fontos az efogadás és a teljes lelki és testi szabadság ott. Akkor vagy jó nudista vagy naturista ha nem viselkedsz kirívóan és minden szexuális magatartást mellőzöl. Ez fontos.
2023. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%
MÉH telepre menj, ne strandra.
2023. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
0%
Te beteg allat
2023. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!