Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Volt már úgy , hogy...

Lányok! Volt már úgy , hogy tömegközlekedésen belemarkoltak a fenekedbe de nem tudtad ki volt az?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 17:06
 1/8 Flagstaff ***** válasza:
92%
Igen, a tömött buszon, iskolába menet sokszor. Szerencsére már felnőttem, és remélem, azóta már megdöglött az összes ilyen rohadék, akárki is volt.
2023. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Volt nemrégiben, de nem belemarkolt csak hozzaert a fenekemhez, en pedig megfordultam es mondtam neki, hogyha megegyszer hozzamersz eltorom a kezed. Aztan persze mentegetozott h nem o volt...
2023. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

Ez tényleg aljas, én iskolásként jártam tömegközlekedéssel. Voltak akkoriban zsúfolt buszok, nekem ilyen eszembe sem jutott volna.

De olyan előfordult, amikor egy nővel egymáshoz szorultunk (egyszerűen nem volt hely) és valahogy nem úgy tűnt, mintha zavarta volna. Gondolok itt olyan esetekre is, amikor ugyanazzal többször is "tömörödtünk".

2023. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt, de olyat lebsznék neki csak úgy repülne.
2023. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt
2023. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Általános iskolás koromban két haverommal mentünk ki az udvarra szünetre. Előttünk ment az osztályból az egyik lány, majd az egyik haverom rácsapott a seggére, erre a csaj megfordult és lekevert egyet annak a haveromnak, aki nem csinált semmit. A seggrepacsis haver ezt nagyon viccesnek találta, mire a pofáncsapott haver adott a csajnak is egyet, meg a másik havernak is. Alig bírtam szétválasztani őket, majdnem összeverekedtek. Egy percig igazi békebírónak érezhettem magam.
2023. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A ronda magukban bizonytalan fiuk szoktak buliban haturlrol atkarolni.


Igenis gyorsan meg kell fordulni es leoltsni,h milyen gaz.

2023. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A nővérem volt, hogy utánaeredt egy szatírnak. Ha nem ül motorra időben, Luca beveri a pofáját, 100%.
jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!