Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondja az egyik ismerősö...

Miért mondja az egyik ismerősöm, hogy a hiány érzet az jó? És ha mondom neki, pl néha, hogy hiányzik valami vagy valaki akkor azt mondja mindig, ,hogy legalább érzek egy kis hiány érzetet! Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés
Idősebb nő az illető.

2023. szept. 23. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert igaza van.
2023. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért lenne igaza...? Hiány érzet olyan durva szinten szomorúságba dönt hogy nem lehet le írni...
2023. szept. 23. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira buta, mint aki különírja, hogy "hiányérzet"
2023. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fordíts rajta. Akinek nincs hiányérzete, az vagy buta, vagy fantáziátlan , mert képtelen elképzelni jobb dolgokat, és nem talál motivációt az életben, mert nem is akar valami jobbat, csak ül a langyosban.

Szóval szerintem is jó a hiányérzet, mert segít fejlődni.

2023. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó egy adott pontig. Megtanít,késztet arra hogy tegyünk érte. Ha pld párkapcsolatról van szó,édesanyám és mamám is mindig azt mondta,hogy kell egy kis különlét,a hiány hogy megbecsüljük egymás szeretetét.
2023. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos...nekem volt olyan időszakom, amikor lényegében nem éreztem semmit. De tényleg. Sem örömöt, sem bánatot, hiányérzetem sem volt... Olyan voltam, mint akibe a lélek is csak aludni jár....ennél még a hiányérzet és a szomorúság is jobb.
2023. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!