Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon egy lúzer lennék én?

Vajon egy lúzer lennék én?

Figyelt kérdés
vannak barátaim, sőt, elég sok, aminek én örülök, a suliba sosem vagyok egyedül, az úton hogyha összefutok egy barátommal fél órán át beszélgetünk, és vannak tényleg nagyon jó barátaim aminek nagyon örülök. De nincsen senkim akivel elmenjek egyett bulizni, kimenni az útra egyett felejteni a múltat, nevetni, átmenni egymáshoz egy filmet megnézni, bohóckodni az üzletekben, átmenni egymáshoz vacsit csinálni vagy ilyesmik, értitek... velem lehet a baj? aztán elgondolkodtam, hogy lehet én egy olyan személy vagyok aki "sok" és bőven elég belőlem 1 nap 1 évből? vagy csak szimplán az a baj hogy én nem kérdezem meg? aztán eszembe jut hogyha ő nem kérdezi meg akkor én sem (ez olyan makacs) vagy inkább üljek meg a seggemen és folytassam a tanulást meg az itthoni sori nézést? aaa én is szeretnék kimenni és felejteni el a múltamat, mit mondotok ilyenkor mit kéne csinálni?

2023. szept. 24. 11:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vagy lúzer. Kerek egész mondatokban és értelmesen fogalmazol ráadásul. Ha megkérdezed pár barátodat, biztos tudtok valamilyen programot szervezni :)
2023. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
MInt mondtak a barátaid amikor elhívtad őket azokra a programokra, amiket hiányolsz?
2023. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy más programjuk van vagy ilyesmi... de ezzel nincs is nagy baj! inkább csak az, hogy állandóan ezt mondják, kicsit furcsálom, hogy mindig mikir megkérdezem pont akkor van valami progijuk, nem régiben még visszahalottam olyanokat, hogy én idegesítő vagyok és fura, ezért nincsen senkim, ami olyan rosszul esett:(
2023. szept. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!