Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire bíztok meg a nem...

Mennyire bíztok meg a nem otthon készített ételek minőségében? Ilyen árak mellett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a sarki gyorsra meg pizza-king meg ilyenekre meg nevesebbekre is.


Pár éve rendeltem szokásos helyről, egy eléggé ismert pizzériából, de rendeltem tőlük tiramisut (tojás terméket tartalmaz, meg sajtfélét), és olyan fertőzést kaptam el mint a fene. Aztán egy gyrososnál ugyanez.


Értem, hogy van ilyen, de az, hogy felemelték az árakat, a minőség és mennyiség romlott, nekem sokat elárul.


2023. szept. 24. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyben készített éttermi kaja megbízhatóbb kicsivel.


De, amit az ember csinál, jó húsok, meg jó kaja, kint az udvarban, annál nincs jobb. Grill, vagy bográcsozás.

2023. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve hánytam a pizza kingtől. Meleg volt, megromlott a bolognais feltét. Azóta os rosszul vagyok, ha rá gondolok.
2023. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugye? És pláne az, ha az ember megnézi a véleményeket az adott étteremről vagy online étteremről, látható, hogy az elmúlt években sok a panasz. És nem a személyzetre, hanem az ételekre, minőségre, árra meg főleg az elmúlt 1 - 2 évben, de a legutolsó érthető módon...
2023. szept. 24. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy videót egy pincértől aki arra panaszkodott, hogy a nyers hús egy teljes napig állt hutetlenul kint a rakodótérben nyáron (le se volt fedve rendesen, az a légy szállt rá amelyik csak akart) aztán másnap megcsinálták pörköltnek...


Viszont nem jobb a helyzet a bolti, feldolgozott kajáknál sem (vettem olyan üveg savanyú uborkát ami tele volt kukacokkal) szóval lehetetlen garantálni hogy normális minőségű minden étel amit megeszel.

Egy ponton bele is őrülsz, ha ezen kattogsz, és max azt tudod tenni hogy ha rossz élményed volt egy étteremmel, akkor oda nem mész vissza.

2023. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ízgat, valamit enni kell; valamikor így is-úgy is-, de kiPandázok valahogy: akkor meg mitől kellene félnem?
2023. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktam a gyrososról és a Pizza Kingről is. Régen rengeteget ettem ezeken a helyeken, igazàból meg is untam+inkább itthon készítek pizzát vagy gyrost, abban legalább tudom, hogy mi van. Egyébként nekem nem volt bajom ezekkel, régen olcsóbb is volt. Én akkoriban jàrtam sokat, mikor még 200 forint volt egy szelet pizza és 550 egy gyros p8tában. Valahogy többet nem szívesen adok màr érte, meg igényesebb is lettem az idővel. Azért kínai büfékbe még mindig jàrok néha, mert olcsón jól tele lehet enni maga+nagy a választék a legtöbb helyen.
2023. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig vendéglátásban dolgoztam, és mai napig nem tudom, hogy a vissza-visszatérő étkezési zavarom az oka annak, hogy nem vagyok hajlandó csak olyat enni, amit én csináltam (abban tudom, mi van), vagy az, hogy miket láttam történni a konyhán.
2023. szept. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azóta már csalódtam többször. Bevásárlóközpont kajás részlegén volt egy jó kajálda, ha arra jártam, többször hoztam onnan 1-1 adag ételt. Múltkor a csirkehús minősége kívánnivalót hagyott maga után (állott volt, tuti nem volt friss). Fájt a hasunk tőle, nagy bajunk nem lett, de azóta több helyen is észrevettem, hogy az ár nőtt, a minőség pedig gyatrább lett.

Amúgy én nagyon szeretek főzni, és most már elérte azt a lélektani határt a hozatott kaja ára, hogy nem veszünk már (nem ingatná meg a családi költségvetést, de van egy határ, ami sok).

De kérdésedre válaszolva, a mennyiség és a minőség romlott szerintem, az árak pedig ugye nőttek, nem kicsit, ezt több helyen tapasztaltam.

2023. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire kb mert tizeneve szakacs vagyok, eleg sok helyen voltam mar.. Nagyon ritka a szabalyos hely, az ellenorok kenhetoek.
2023. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!