Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszélgessek a padtársa...

Hogyan beszélgessek a padtársammal?

Figyelt kérdés

10-es fiú vagyok és új padtársam van (szintén fiú). Szünetekben is csak egy-két szavunk van egymáshoz. van hogy kérdez tőlem valamit, de általában csak pár mondatot mondok és fogalmam sincs, hogy utána mit mondjak, ilyen téren 0 kreativitásom van. Szeretnék vele jóban lenni, haverkodni de valahogy nem tudok beszélgetést kezdeményezni, mert félek hogy "furának" fog tartani vagy hülyének nézni, ha valami hülyeséget mondok, viszont ez már tarthatatlan állapot, hogy én érzem magam kínosan, olyan keveset beszélgetünk,pedig szerintem ő is szeretne barátkozni velem. Vagy például van hogy egymás mellett állunk és várjuk hogy megérkezzen a tanár az órára, közben meg kínos csend van.

Szóval nagyobb részt én vagyok ennek az akadálya a feljebb leírt okok miatt. Elég visszahúzódó ember vagyok, csak a barátaim körében tudok megnyílni, így viszont nagyon nehéz új barátságokat kötni.

Ha volt valaki hasonló helyzetben, ő hogyan oldotta meg? Tudnátok tanácsot adni nekem (pl arról hogy miről beszélgessek vele, vagy hogyan ne fulladjon ki a társalgásunk kb 1 perc után)? Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 26. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy milyen volt a napja, beszélgessetek autókról, videojátékokról, filmekről
2023. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kész a házid?

Sportolsz valamit?

Ha volt a nap során valami poénos arról is lehet.

Éhes vagy , szomjas vagy, jössz a büfébe?

Mi van a szendvicsedben?

Van kutyád?

Van tesód?

Hoztam egy pakli kártyát játszunk a szünetben?

2023. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!