Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjek a padtársammal?

Mit kezdjek a padtársammal?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9. osztályos (16 múltam) és az osztályfőnökünk ülésrendet csinált, ezért kell mellette ülnöm.

Szóval alapvetően ha ránézünk, azt mondanánk, normális. De a ha egy kicsit közelebbről megismerjük...Borzalmas

Folyamatosan hullik a korpa a hajából.

Honvédelem szakra járunk mindketten. Én is szeretem a honvédelmi dolgokat, de ő ezt a "szeretetet" új szintre emelte: imád beszélni a háborús bűnökről, viccelődni Hitlerről... ( én elolvastam a Csíkos pizsamás fiú című könyvet. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi olyan **rv@ vicces Auschwithzban)

Folyamatos dühkitörései vannak, mert egész nap a mobilját nyomkodja, és játszik. Pl. múltkor veszített a játékban, majd fogta a telefonját, és elüvöltötte magát, hogy **rv@ életbe.

Rohadt nagy rendetlenség van körülötte, és sokszor alig férek el a padban miatta, mega sok cuccától.

A körülötte lévő emberek is egyetértenek abban, hogy kibírhatatlan, igénytelen ember.

Nincsnek barátai, mert mint mondtam, egész nap a mobilját nyomkodja.



2023. febr. 5. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezt mond el a tanárodnak és kérd meg, hogy ultessen el
2023. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Kérd meg ofőt, hogy hadd ülj máshova.
2023. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, erre természetesen én is gondoltam...

De az osztályban nem egy ilyen van, így lehet, hogy csak cseverből vödörbe...

Bár ez nem számít sokat, de a barátnőm is ott ül előttem, és gyakorlatilag az egész padsorban mindenki a barátom lett, de az osztály másik felében gyakorlatilag vagy utálnak, vagy lesz@**ak.

2023. febr. 5. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiket nem kedvelsz, azokat próbáld a lehető leginkább figyelmen kívül hagyni.

Szinte mindig lesznek olyan emberek körülötted, akik nem lesznek szimpatikusak, de muszáj lesz valamiért elviselned őket. Sajnos ez van.

2023. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nevezz meg valakit, hogy "X mellé szeretnék ülni".
2023. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%

Szerintem, mindenképpen fordulj a tanárhoz, vagy ha esetleg mégsem akarsz akkor próbálj meg kedvesen beszélni a padtársaddal.

Ha szeretettel és kedvességgel bánsz valakivel akkor meg fog változni és meg fogja érteni a problémát.

2023. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!