Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letöröltem magam Facebook-ról...

Letöröltem magam Facebook-ról még is engem néz hülyének a környezetem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen beleuntam az egészbe, 3 éve nem töltöttem már fel új fotót, a chaten kívül semmire se használtam, de már ott is csak felszínes beszélgetéseim voltak az ismerőseimmel.

Akikkel jóba vagyok azokkal telefonon beszélve tartjuk a kapcsolatot vagy személyesen.


Még is kaptam pár visszajelzést a környezetemtől (e-mail, sms), hogy mi lelt engem, mi a baj. stb.


Miért arra néznek furán aki nem akar ezeken jelen lenni és miért nem arra néznek furcsán aki a napjának a felét a telefonjához nőve tölti, úgy hogy a közvetlen környezetével pedig nem törődik?


Ennyire kifordult magából a mai mobilos társadalom?


2023. szept. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha el tudnál szakadni a közösségi médiától, nem írnál ki ide kérdést. Kissé ambivalens a kapcsolatod vele.
2023. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tisztában van vele. Azért írsz ide is kérdést, mert a valóságos, emberi kapcsolataid nem értenek meg.

Rossz közegben vagy.

Semmi gond, ha valaki nem használ közösségi médiát. Nekem teljesen mindegy, hogy más hogy éli az életét, amíg nekem nem árt vele.

Viszont te most magadnak ártasz. Letörölted. Akkor miért érzed, hogy nem jól döntöttél? Mert másoknak nem tetszik. Így élsz.

2023. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

... vagy esetleg te látsz a dolgok mögé olyasmit, ami nincs is ott.

Az ugye nem jutott eszedbe, hogy azért kérdezték meg, mert azt hitték, hogy valami történt veled?

Itt nem az volt a furcsa, hogy nem vagy fent Facebookon, hanem az, hogy eltűntél. Csak te egyből azt keresed, hogy hol tudnád a komplett társadalmat, meg az egész tech-szektort szidni azért, mert valaki mondjuk nem tudta, hogy simán csak meguntad a Fb-t, vagy netán meghaltál.

2023. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem törlöm magam, de nem is nagyon használom. összvissz van 35 ismerősöm.

12éve töltöttem fel magamról egy profilképet, de azóta az idővonalamon semmi tevékenység nem volt!


Messengeren szoktam néha találkozót megbeszélni egy-két ismerőssel, de beszélgetni ott nem szoktam.


Illetve mostanság csatlakoztam egy-két a hobbimmal kapcsolatos csoporthoz, és az ottani bejegyzéseket szoktam olvasni.

2023. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondtad nekik,hogy miért törölted magad?
2023. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: Dehogy mondta, akkor nem tudna min háborogni.
2023. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!