Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is gáz, hogy a...

Szerintetek is gáz, hogy a környezetemben szinte mindenki idegbeteg lett, mert egy fél napig nélkülöznie kellett a facebookot?

Figyelt kérdés
Én konkrétan észre sem vettem, hogy leállás volt. (Futottam, edzésen voltam, olvastam és a Balatonparton sétáltam.) Csak onnan tudtam meg, hogy mindenki tiszta ideges, akivel csak találkoztam.

2021. okt. 5. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen függő hülyék.
2021. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Az a "fél nap" is csak hét órányi idő volt.

Sajnos, sokaknak a facebook is annyira ritkítja agysejtjei számát, mint a drog.

Jó alkalom volt rájönniük arra, ki a fontos "ismerős", mert őket fel tudta hívni telefonon a fontos közlendő miatt.

2021. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Jómagam irigylem azokat, akiknek ez a legnagyobb baja.
2021. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én észre sem vettem, mert este már nem szoktam netezni, reggel olvastam róla, persze a függők számára hatalmas sokk lehetett.
2021. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Engem is idegesített kissé, épp akartuk volna munkatársakkal szervezni a mai megbeszéléseket és munkát. Ráadásul tegnap volt olyan programom, amiről mindenképp be akartam volna számolni a szüleimnek (akik messze élnek - még mielőtt megkapnám, hogy miért nem élőben teszem)

Bosszantó volt a leállás. Az idegbetegség túlzás, de ilyet nem is láttam.

2021. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!