Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudom mikor mehetek...

Honnan tudom mikor mehetek oda, mikor nem zavaró a többieknek?

Figyelt kérdés
Ha a haverokkal és barátokkal megyünk egy szórakozóhelyre, az mennyire normális és elfogadható, ha látok egy nőt, aki tetszik, odamegyek ismerkedni vele? Nem azért gyűlnek össze ilyenkor az emberek, hogy együtt bulizzanak? Honnan tudom mikor mehetek oda, mikor nem zavaró a többieknek?

2023. szept. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezt így meg kell kérdezned ne menj oda senkihez mert brutál kioszt a csaj.
2023. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Jelzik ha zavaró.

Mármint mi barátokkal mindig úgy jártunk ilyen helyekre hogy nem ismerkedünk, úgyhogy egyből ÉS NEM BUNKÓN jeleztük ha valaki odajött, hogy nem ezért vagyunk itt.

2023. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:
31%

Amit a nők keresnek egy férfiban (többnyire, vannak kivételek nyilván)


Magabiztosság.

Nem érdekli kit zavar vagy kit nem, teszi amit kell aztán vagy működik, vagy nem. Ha a családfő azért teszi prioritásban a család érdekeit hátra mert nem akar zavarogni, az nem túl jó. Valószínűleg a nőnek kell majd hordania a nadrágot, ami fárasztó, mert a nők amúgy is többet szoktak vállalni a háztartásból.


Érdek érvényesítő képesség.

Ez is szükséges egy magas minőségű élet eléréséhez. Ha azt gondolod, hogy a nőnek nagy szerencséje van mert odamész hozzá és esélyt adsz neki egy olyan kapcsolatra, ahol egy magas értékű férfival élheti le az életét. Anyagi és mentális biztonságban, szeretetben, nagyszerű és teljes életet biztosítva ezzel neki. Elvennéd tőle ezt, hogy ne zavard meg 5 percre? Mi van ha helyetted összejön egy agresszív idiótával? Csak azért mert félsz hogy elutasítanak, így kicsesznél vele?

2023. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!