Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kéne csináljak?

Mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
nyáron budapesten megismerkedtem egy sráccal jól elvoltunk, 2 hétig együtt voltunk, 6 éve ismerem, de elkoltoztunk Pestről így csak most tudtunk talalkozni, nagyon megvolt a kémia köztünk a 2 hétben. Miután eljöttem 1 hónapja volt ez már vége szakadt a baratsagunknak, de fogalmam sincs miért, és mivel vége szakadt egyre többször nyomoritanak az emlékek az exemmel, a traumák amiket okozott, hogy ott hagyott a pasim amikor szükségem lett volna rá... vagy bármi ilyesmi, verbális kemény bántalmazás, kihasználás szexuálisan, a hazugságok, az éjjelek mikor csak sírtam és sírtam megállás nélkül, panikrohamaim voltak, félek tőle. Ezek jönnek vissza az óta amióta nem beszélek azzal a Pesti sráccal, kegyetlen, de ez olyan mintha "azért tartanám, hogy elfeledjem" pedig nem, vele annyira gondmentes minden és szeretem őt, de amióta vissza jöttem Erdélybe azóta annyira megváltozott... anyum azt mondta, hogy azért ilyen, mivel nem kaphatott meg engem, nem csinalhatott fel meg ezért elakart dobni magától mivel az exembol indult ki, anyám is nagyon fél, hogy nehogy megint olyan pasit fogjak amilyen az exem mert konkrétan tiltja is hogy legyen barátom lényegében én is félek hogy megint olyan barátom lesz amilyen az exem. Vajon jobb lesz majd közöttünk a kapcsolat a Pesti sraccal? nem akarom elengedni, még senkivel sem nevettem annyit amennyit vele, önmagam lehettem vele, vissza akarok menni hozzá és hozzá bújni és puszit kapni tőle... vajon az egymásnak érzett hiány okozhatta ezt? nem hinném... mivel akkor beszélnénk most is... igaza van anyumnak? aa... semmit se tudok
2023. okt. 5. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy "azért olyan, mert nem csinálhatott fel" 😅


Szakítottatok 1 hónapja. Ő Pesten van, te Erdélyben. Jobb lenne, ha lezárnád magadban.

2023. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!