Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék jobb társaság?26/F

Hogy lehetnék jobb társaság?26/F

Figyelt kérdés

Alapvetően jól el tudok indítani egy beszélgetést emberekkel és pár mondat erejéig jót beszélgetünk de ezt nem tudom sokáig folytatni és a végén szótlanul ülünk egymás mellett a beszélgetőtárssal, pedig tényleg jó lenne tovább beszélgetni, csak nem megy vagy én nem érdeklődök jól nem tudom.


Hogy tudnék ezen továbbjutni? És emberekkel erőltetés nélkül, nem erőltetetten elbeszélgetni?


Úgy érzem pár perc beszélgetés után unalmassá válok mindenkinek és passz ennyi volt.


Volna valamilyen tippetek, tanácsotok ehhez, ennek megoldására?


Segítő válaszaitokat előre is köszönöm!😀



2023. okt. 12. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha olyan a beszélgetés, mint egy kihallgatás, akkor az régen rossz.

Nem mindenki elég intelligens ahhoz, hogy tudjon jól beszélgeni.

Lesz olyan, akivel nem kell ezen agyalnod, isszátok majd egymás szavait és ehhez a szimpátiának is köze van:)

2023. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Lesz... persze. Ezek ilyen ismerős nyugtató szövegek hogy ne aggódj majd egyszer minden rendbe jön. Hát nem jön minden rendbe.

Kedves kérdező, csak úgy lehet rajta segíteni, ha konkrétan meg hallgatnánk hogy hogyan tudsz beszélgetni; eközben kiderül hogy mi lehet a probléma

2023. okt. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2, első vagyok.


Én jó társaságnak tartom magam, minden vagyok, csak unalmas nem, mégsem van meg mindenkivel az a vibe, még ha a másik fél is érdekes egyébként.

Egy jó beszélgetéshez pedig az is kell, főleg ismerkedéskor:)

2023. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csodálom.
2023. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!