Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi számít átlagosnak egy 33...

Mi számít átlagosnak egy 33 éves férfi esetében?

Figyelt kérdés
Sokszor ismerkedek nőkkel (vagy próbálok :)) és elég gyakran tapasztalom, hogy lenéznek, mert nem értem még el túl sok mindent. Van egy panellakásom hitelre. Sokszor járok mozogni, van egy belépő szintű MTB-m. Valójában ennyi, ami kiemelhető tárgyi dolog van. Ez kevésnek számít?
2023. okt. 31. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Soha ne akarj megfelelni senkinek.
2023. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki lenéz amiatt, hogy milyen tárgyi dolgaid vannak, jobb is ha nem ismerkedsz velük.
2023. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Mindnkinek felel meg.
2023. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Hallod nekem sokkal több van igaz 40 vagyok és engem is lenèznek .

De engem azért mert nem hagytam magam lehúzni,na az ilyenek nem nekem adták a rèst hanem màsnak.

Nincs ezzel gond,hogy ennyid van lesz az több is .

Az ilyen rifkèk meg ne legyenek mérvadóak.Normàlis nőket is lehet találni.

2023. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan, hogy átlagos. Hogym it mesélsz be magadnak, az a Te dolgod.
2023. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért néznek le, hogy mit értél el vagy mit nem!

Azért néznek le ahogyan ezt tálalod...

A csomagolással van probléma, meg azzal, hogy túl könnyen adod magad és működsz együtt!


Nyomulj, és legyél figyelmes velük, de az érzékeny pőszionte dolgaidat ne add ki csak egy kávé vagy mozi mellett, mert onanntól már nem vagy érdekes!


Nekik van egy elképzelt világuk, mert mindenkinek van, ebben érzik jól magukat neked azt kellene átvenni, és az érzéseiket nem lenyomni a saját realitásoddal stb-vel.


Legyél az ő dolgaikra büszkébb mint a sajátodra, mégha jelentéktelenebbek is.



Ha egy nőnek nincs egy lyukas cipő sem a lábán, de letérdelnek elé ha meglátják és azt mondják neki, hogy te vagy a legnyönyörűbb drágám, és alig vártam, hogy lássalak végre, ő el fogja hinni, még azt is hogy ő egy Istennő!


A többiek pedig mind irígykedve néznek majd körülötte még a félmilliós pradával a vállukon is!

2023. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Saját, hitelmentes ház, saját hitelmentes 3 évesnél fiatalabb autó, millió fölötti fizu, kiépített kapcsolatrendszer, széleskörü érdeklődési és ismerettségi kör, 2 idegen nyelv, hangszeren tudás, 2-3 drága hobbi.
2023. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Oszt mégis hol? Kuwaitba? :D

Gyere mán vissza borsod megyébe tesó!

2023. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Sorsod Borsod.
2023. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Én a helyedben senkinek nem akarnék megfelelni.

De hát nem vagyok a helyedben.

2023. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!