Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi számít átlagosnak egy 33...

Mi számít átlagosnak egy 33 éves férfi esetében?

Figyelt kérdés
Sokszor ismerkedek nőkkel (vagy próbálok :)) és elég gyakran tapasztalom, hogy lenéznek, mert nem értem még el túl sok mindent. Van egy panellakásom hitelre. Sokszor járok mozogni, van egy belépő szintű MTB-m. Valójában ennyi, ami kiemelhető tárgyi dolog van. Ez kevésnek számít?
2023. okt. 31. 07:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarsz átlagos lenni? Átlagos pasiból annyi van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.
2023. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

#11

Mi az a Duna? 🤔

2023. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az anyagi javaiddal van probléma, hanem, hogy más szempontok mentén nem egyeztek a kiválasztott hölgyekkel. Légy magabiztos, légy büszke arra, amid van, de nem az anyagi dolgok határoznak meg. Egy korábbi válaszoló hosszan és szépen leírta a helyzetet, nőként én sem tudok többet hozzátenni.
2023. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%
Mi az az Átlagos?
2023. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező.


Nekem nincs semmim.

40 éves múltam, albérletben élek , van egy 17 éves Suzuki Swiftem, egy 288.000 forintos nettó fizetesem és nem néznek le.


(Tudod miért nem? Mert nem olyan emberekkel veszem magam körül, akik megszólnak.

Meg amúgy sem adok mások negatív, leszólós véleményére, mert nem ők járnak az én cipőmben.

Nem tudják a hátterét az életemnek, így nincs joguk krítizální sem.

2023. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük,hogy a férfi-női egyenlőség nevében,ők mit értek el az életben önerőből.Utána meg lehet beszélni velük,hogy mi és miért kevés.
2023. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!