Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha van kellemetlen ismerősöd,...

Ha van kellemetlen ismerősöd, rokonod, barátod, ő milyen ember és mitől kellemetlen számodra?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Makacsul ragaszkodik ésszerűtlen dolgokhoz, de nem hajlandó egyedül végrehajtani,

hanem az együttműködésemhez még makacsabbul ragaszkodik,

és vállalhatatlanul hisztizik érte!


Na most ezzel mihez kezdesz? :D


Még móresre se tudod tanítani, mert ha nem sikerül a teendő akkor te vagy a hibás, akkor is ha már előre közölted, hogy ezt így ahogy ő akarja nem célszerű vagy értelmetlen megtenni.

2023. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Én pl az 55 éves nővéremnél kezdtem el "mellőzni" a kerti munkát, mert majd ő megmondja, hová dobáljam a gazd, nem jó kigyűjteni vödrökkel a kertből és rakásba dobva eltüzelni, vagy lekomposztálni, hanem a kerítés aljába dobáljam, miközben már derékig ellepi a kerítést és összefonódik egyé bozóttal...


Amikor közlöm vele, hogy 3-4 év múlva ha elfárad a faoszlop és az egész kidől az utca felől akkor majd új kerítést akar majd építeni vagy ez a rakás meddig lesz halmozva?


Akkor még én nem értek hozzá, meg az nem az én dolgom!


Ha nem az én dolgom akkor nem is az én munkám, rólam senki ne hallja, hogy azt a munkát ott úgy én csináltam!

Szóval nem érek rá, már pár éve ha kerti meló van...

2023. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A testvérem. Nagyon különbözünk, tűz és víz vagyunk. De tőlem függetlenül is nagyon kellemetlen ember másokkal szemben is. Mindenről van véleménye, bizonyos dolgokat nem szeret, és aki igen, azt elhordja minden hülyének, idiótának. Beleköt mások ízlésébe, és szidja az adott tevékenységet. Nem, nem tizenéves, hanem 40-hez közeli felnőtt emberről van szó. Képtelen elviselni, ha valaki nem olyan, mint ő. Nem sok ember van, aki kedveli, aki mellette van, az inkább behódol neki. Én tartom vele a kapcsolatot, de félévente egyszer beszélünk kb. tíz percet, mert többet nem viselek el belőle. Arrongáns, parancsolgató zsarnok.
2023. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
48%

Szüleim: képesek a putrisokat megszégyenítő módon ordítozni egymással bárhol és bármikor. Egyenként is tudnak kellemetlenül viselkedni pl. bámulni idegeneket és hangosan megjegyzést tenni rájuk.

Egyéb rokonok: hála légyen már rég nem találkoztam velük de kb. mind alkoholista és/vagy pletykás, amikor még jöttek hozzánk ünnepekkor, mindig alig vártam, hogy elhúzzanak.

2023. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem egy ismerősöm jutott eszembe, aki nem gondol bele, hogy másoknak mi a magánügye és érzékeny információja, és teljesen kéretlenül, ismeretlen embereknek mond el ilyesmit rólam, a párkapcsolatomról, az életemről. Ha szólnék neki, fel sem fogná, mi a baj.

2023. okt. 31. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zaklat és belső információkat akar kiszedni belőlem a munkahelyemről. Este 10-kor is képes rám írni. Baromira unatkozik és nem veszi észre magát. Rettentő rosszindulatú.
2023. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apa húga.

Mindenről tudni, hallani akar, méghozzá nyomulós stílusban, ő maga viszont csakis a jó dolgairól mesél, és biztosra megy, hogy azokat sokszor elmondja, ügyelve arra, hogy jól megdicsértesse magát. Olyankor hajlamos felnagyítani a dolgokat, illetve színezni a történetet, hogy jobb színben tüntethesse fel magát.

Hajlamos ráakaszkodni pénzes, befolyásos emberekre, és rajtuk keresztül ide-oda utazgatni, élményeket gyűjteni.

Meg sunyi is, és nem igazán bízok meg benne.

2023. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!