Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért olyan szomorú, hogy...

Azért olyan szomorú, hogy erről kérdést kell kiírnom. Miért köszönt el?

Figyelt kérdés

Ez nem az a kérdés, ahol a kérdező azt várja, hogy végre valaki leírja neki, hogy “tetszel neki”. Én a 20-as éveim elején járok, a férfi pedig ránézésre olyan 45 lehet. Mindketten ugyanazon a workshopon vettünk részt, amikor reggel megérkeztem, akkor nagyon kevesen voltak még a teremben - köztük ő is -, és természetesen köszöntem. Majd amikor vége lett az előadásnak és sétáltam el mellette, akkor külön rám köszönt.

Ezen csak azért lepődtem meg, mert a korosztályom nem tud nekem kb visszaköszönni, az idősebbek generációja meg ennyire udvarias lenne? Ilyen nagy a két csoport közötti különbség?



nov. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ebből hatalmas konzekvenciákat leszűrni. Volt közöttetek egy kapcsolódás, ami miatt úgy érezte, illendő lenne téged köszönteni.


Egy jó fej, figyelmes ember volt, szerintem egyszerűen gondolj rá pozitív emlékként, ahelyett, hogy "bezzeg" kezdetű összehasonlításokba bonyolódnál.

nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csak izélni akar.
nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Biztos nős ember. Csak szélhámoskodni akar.
nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
45 éves férfi ráköszön egy huszonéves csajra. Mik vannak… :o
nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán udvariasság. Van ilyen. (Bár egyre inkább kihalófélben van.)
nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy random ember miatt ne kategórizáld már be az egész társadalmat generációkra osztva.😄

Menj el egyszer túrázni egy forgalmasabb túraútvonalra. Bárkivel szembetalálkozol, idős és fiatal is egyaránt köszönni fog neked, teljesen ismeretlenül is. A tisztelet, udvariasság, kedvesség és köszönés nem korhoz kötött.

nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban kategorizálni, nagyon szerencsés az, akinek a környezetében a fiatalabbak udvariasak.
nov. 14. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy. En meg ott tartok, hogy fogorvosi rendelo varoszobajaban befele es kifele is az ures tekintettel varakozoknak is koszonok. Es mas is.
nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy gondolta, hogy mivel köszöntél, mikor bementél, ezért létrejött egy párbeszéd, tehát illendő elköszönnie. Valószínűleg a többiek nem köszöntek,mikor bementek. Zárójeles megjegyés, én azt tapasztalom, hogy a férfiak kortól függetlenül illemtudóak a lányokkal, pl mikor iskola után szállok fel a buszra, ránézésre általános iskolás fiúk is előre engednek, ugyanúgy, ahogy az idősek is. Szóval van még remény (vagy csak jó környéken lakok) :D
nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!