Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tegyem szebbé? Olyan...

Nancika kérdése:

Hogyan tegyem szebbé? Olyan gonosz mindenki! A családom is. (BOCSI, mikor a kérdést leírtam, már nem tudtam kategóriát váltani)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg szeretném veletek osztani a gondomat...

Sokszor rosszul érzem magam, felkelek és jól vagyok, a suliban egyre szomorúbb leszek belülről, ez kívül nem látható... Az ófőm kérdezte vannak-e barátaim, vannak fiúk de kezdem érezni hogy ez mind csak hazugság amit én találok ki hogy ne legyek annyira szomorú,és ezek az emberek is csak akkor jönnek képbe ha pl egy órán vele ülök de amúgy nem beszélünk... Pár ember akivel nevetgélve térek ki az ebédlőből... Másnap nem beszélek velük, vagy csak ebédkor... Egy-egy szünet ahol a régi barátomhoz oda megyek és valami random dolgot mondok a válasza "Kit érdekeeel?" Ez olyan rossz érzés... Meg mikor elmondom XYnek hogy ő a legjobb barátom, erre ő mint egy komédiában köhög és majd belehal... A napokon át neki készített ajándékot is úgy tukmáltam rá... A szünetben meg egyedül várom a becsöngőt... MAMA elküld hogy a kedvence a tesom leüljön aztán rondán szid mert xy teloján játszottam a



2018. ápr. 8. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, hidd el átérzem a helyzetedet. Azt hiszem ezek a társaid nem igazi barátok csk felszínes kapcsolatok. Ahogy látom most magányosnak érzed magadat. Első lépésként próbáld feltérképezni ki mit gondol rólad és vesd össze azzal a képpel amit te látsz magadról. Talán itt van a gond: másnak látnak, hisznek mint amilyen vagy. Esetleg próbalj meg kezdeményezni azoknál akik kedvesek veled és nem nevetnek ki, gonoszkodnak veled.

Egyébként ha nehézségeid vannak a barátkozással, emberi kapcsolatokkal ne félj felkeresni az iskolapszichológust, mert talán tisztább képet kapsz mi a baj es találtok megoldást is a dologra. Persze jó lenne tudni, hogy hány éves vagy :)

Anyukáddal próbálj meg beszélni azért, hátha rájön, hogy nem csak a kedvenc gyereének lehet szüksége rá. Fel a fejjel!

2018. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

11 éves lány vagyok.

A mamám(nagyszülő) sajnos sakkban tartja anyut is és mindenkit, mindenki fél tőle mert nem lehet kiállni senkiért mert ha dühös ordibál meg szidja a másikat :( káromkodik, meg sajnáltatja magát folyton, fenyegetőzik,volt hogy verekedett is, (a tesóm pedig uncsitesó aki velünk lakik mert mama nevelte mivel az anyukája elment egy padival, elköltözött, de szokott idejárni :/) anya azt mondta mikor sírva jöttem be hogy hallotta az egészet és a többirk csak azért nevetnek mert tudják hogy dilis és nevetniük kell (tesó, szerelme)mert akkor ha nem akk baj lesz... Folyton mindenkinek a múltbeli rossz dolgait veti fel nekem dzinte mindig hogy mikor kicsi voltam nem akartam kakálni meg hisztis voltam. Meg is kérdezte emlékszek e arra mondom nem és arra hogy elfenekelt mondtam igen, ő rávágta hogy HAZUDOK mert egyidőben volt és azóta kezet se emelt rám... Ami amblokk nek id igaz... Tavaly is meg akart ütni csaj elugrottam meg e

2018. ápr. 8. 00:42
 3/6 A kérdező kommentje:

*Elnézést a helyesírásért*

Egydzer mikor a cicát beengedtem kicsi rést hagytam és nehezen jött be erre a mama azt mondta odacsuktam és megijedtem, ordított és akkora pofont adott hogy bepipiltem :( Mindig azt meséli mennyit tett értem pl hogy mikor kb 5 éves voltam és beteg voltam ezt meg azt, és egyszer kedves máskor meg ilyen gonosz velem :( Mindenkit sakkban tart :( apukámról pedig régebben csúnya dolgokat mesélt (rég meghalt) Testemre is ordított hogy ilyen meg olyan meg egyedül halok meg :s Csak mert chipset nyertem egy másikból(chio, minden 3. Chipsben egy ingyen chipsre feljogosító kupon), Tegnapelőtt mikor új ruhát kaptam azt mondta úgy nézek ki mint egy nyomorék... Anyukám szerint szeret engem boldogtalanná tenni :(

2018. ápr. 8. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:

adom az elso szavait.

probalj meg masokkal baratkozni,pl mas osztalyokbol.

Ha ugysem megy ,szolj anyukadnak,hogy rosszul erzed magad, nincsenek barataid.

Aztan valthatsz iskolat.

Mas suliban tudnal uj és rendes baratokat szerezni!

Ne add fel! Mindent bele!

2018. ápr. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a nagymamat meg nagy ivben le kell sz*rni!

Olyanokat mond ,hogy egyedul halsz meg?

Egyik fuleden be masikon ki...

Ha ordibal , ordits vissza ,ne hagyd magad !

Ha megutne,menj anyukadhoz!

Ne hagyd ,hogy egy kis banya sakkban tartson folyamatosan!

2018. ápr. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, tudom későn írtam , de szeretném elmondani hogy most egyre jobban alakulnak a dolgok anyukám és az etika tanárom segítségével :)
2018. máj. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!