Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Idegesít az apám és a barátnőj...

Idegesít az apám és a barátnője mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám állandóan szívogatja a fogát, csámcsof, böfög, fingik.

A barátnője úgy röhög mint egy idióta, éves közben nyogdecsel, állandóan hümmög magában.

Ami a legjobban idegesít az az hogy állandóan csókolóznak. Szinte megállás nélkül. Idegesít a hangja. Emellett minden este hallom őket, mert mellettem van a szobájuk, és muszáj bedugnom a fülemet akkor is ha álmos vagyok.

És tudják hogy hallom, de úgy vannak vele, hogy biztos nem zavar mert nem szólok érte.

Mit tegyek hogy ne idegesitsen?

16/ L

Apám 49 éves, a barátnője 50


nov. 14. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

"És tudják hogy hallom, de úgy vannak vele, hogy biztos nem zavar mert nem szólok érte."

Ez így is van, hiszen nem szólsz érte. Nem fogják tudni, ha bajod van, ha nem nyitod ki a szád. Itt kipanaszkodhatod magad ha jól esik, de változni semmi nem fog.

nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Apád lehet azért csinálja hogy elmondd anyádnak és ő aztán lássa hogy apádnak aztán bejött az élet. Ezt elég sokan szokták csinálni. Mondd meg nekik hogy nem beszélsz róluk soha anyádnak egy szót sem, kérdésre se válaszolsz, ha showműsort akarnak tartani forduljanak a facebookhoz.
nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért csinálja. Inkább a barátnője ilyen, apám meg nem szól neki
nov. 14. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem irigyellek 😃

Szólj rá nyugodtan apádra, amikor gusztustalankodik. hogy moderálja már magát. Amikor bebüdosít, jegyezd meg hangosan, hogy milyen büdös van, és nyiss rá egy ablakot.


Az esti dolgok miatt nyilván nem fogsz szólni, az elég ciki lenne, de én azt csinálnám, hogy a szobaajtajuk előtt nekiállnék hangosan tenni-venni valamit, leejteni dolgokat nagy hangerővel, hátha akkor észreveszik magukat.

nov. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyád mit szól mindehhez? Vagy már meghalt?
nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért nem anyáddal laksz?

Lehet, el akarnak üldözni onnan?

nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez hülyeség 😅

Anyám nem halt meg, csak elváltak a szüleim, és előtte amúgy sem beszélek apamról, mert egyből szemrehányást tesz, hogy nekem kellett ez az élet, mert hogy én akartam apámmal lakni.

nov. 27. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Szedjél fel egy fiút, ha kell akkor kamunak és imitáljátok mintha szopnád le a szobádban, jó hangosan, élvezetesen nyögjél. Erre majd mit szólna apád? Őt nem zavarná??
nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 évesen??
nov. 27. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Persze, ma már nincs erkölcs, az kilőve.

nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!