Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baratnom szerint problema,hogy...

Baratnom szerint problema,hogy zavarnak a mas emberek. Masok mint a megszokott. Emiatt sokkal stresszesebb vagyok. Egyfolytaba van valami problemam. Aki hasonloval kuzd,hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Doki,gyogyszeres kezeles vagy kenyszermunka buntetotaborba? Otletem sincs...komolyan! nem akarom utalni oket, vagy iszonyodni toluk,de megis igy van. Van aki nem megy ki az utcara mert nem szereti a tomeget...Csak ez szelektivabb.
nov. 23. 12:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem feltetlenul az hogy feher vagy sem, ne tessek felreerteni.

Lehet az budos, kover, vagy csak tahó... Autovezetesnel meg a tolakodo pofatlan autosok.

nov. 23. 12:15
 2/13 anonim ***** válasza:
1: Szerintem ezek mindenkit idegesítenek valamennyire. A kérdés, hogy ezt ki, hogy tudja kezelni. Lehet rajta javítani. Én sok mindenen már nem húzom fel magam, nem veszem magamra. Nekem lesz jobb. Az ilyen hülye szituációk úgyis csak rövid ideig tartanak vagy könnyen megoldhatók. Pl. büdös valaki a boltban, arrébb megyek. Pofátlan valaki autóvezetés közben, akkor elengedem és legyen minél messzebb tőlem. Stb.
nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem meg te idegesítesz mert te is kilogsz a tahóságoddal. Mégse megyek pszichiáterhez, csupán kifejezem a nemtetszésemet és lenyellek. 10 perc múlva úgyis elfelejtelek.
nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elejen még turtem en is,de az utobi idoben mar siman hangosan is velemenyt nyilvanitok, pl bolt, sorbanallas, mogottem rohadt budos a tag, es elszolom magam,hogy bæszki de rohadt budos itt valaki.

Vagy megyunk es megszolom a szembejovot,hogy uh de kover.

Ertem en ,hogy tul negativ vagyok,de pl a budos ember miert nem furdik?

A kover eseteben megertobb vagyok,hogy genetiak is lehet, nem biztos,hogy egesz nap zabal.

nov. 23. 12:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Miert tahó aki megmondja,hogy mivan? mi az ami nem tetszik neki?
nov. 23. 12:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez tahóság. Te se vagy jobb, mint ők, az egyik büdös, a másik kövér, te meg bunkó vagy.
nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Inkabb hallgass es tűrjél tovabb...?

Kizárt...!

nov. 24. 09:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Tűrni??? Mit? Hogy valaki kövér, aki jön veled szemben az utcán? :D Azon mégis mit kell eltűrni? :S

Neked valami kezelés kell, mert tuti nem vagy normális.

nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Probalsz kibujni ...látom én... Tűrni pl ,hogy valaki budos mint a rohadt alma.. vagy lokodi a seggednek a kosarat a boltba amig várni kell.
nov. 24. 09:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Legtobben csak mormognak az orruk alatt,de nem szolnak...Miert?!
nov. 24. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!