Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baratnom szerint problema,hogy...

Baratnom szerint problema,hogy zavarnak a mas emberek. Masok mint a megszokott. Emiatt sokkal stresszesebb vagyok. Egyfolytaba van valami problemam. Aki hasonloval kuzd,hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Doki,gyogyszeres kezeles vagy kenyszermunka buntetotaborba? Otletem sincs...komolyan! nem akarom utalni oket, vagy iszonyodni toluk,de megis igy van. Van aki nem megy ki az utcara mert nem szereti a tomeget...Csak ez szelektivabb.
2023. nov. 23. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy ha jön valaki szemben és kövér annak is beszólsz.

Ha a boltban valaki nekem löki magát vagy a bevásárlókocsiját, akkor normálisan szólok neki. Szólni és bunkón beszólni nem ugyanaz.

Egyébként ez meg pont nincs összefüggésben a kövérséggel vagy büdösséggel. A vékony emberek is tudnak bunkón viselkedni.

2023. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ez igy van. Siman megjegyzem,hogy bæsszus de kover.

De annyia nem szamit mint aki pl a sorba mogottem vagy elottem van es rhadt budos. Az durvabb eset.

2023. nov. 24. 10:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Utálom a dagadtakat.
2023. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!