Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egyáltalán nem érdeklek senkit. Alig szereztem magamnak néhány barátot, azzal is addig szenvedtem. Sosem tart senki érdekesnek, még lányok se, a fiúkról ne is beszéljünk. Nem is köszönnek. Más lányokat körbeugrálnak, rám meg rám se néznek. Nem feltétlen a szerelmi kapcsolatokra gondolok itt, hanem a sima barátokra. Barátkozni sem akarnak velem. Nem vagyok valami főnyeremény, de a legcsúnyább sem azért. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Annyira semminek, értéktelennek érzem magam.

dec. 8. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Valoszinu nem sokat mozgatsz az allovizen. Nincsenem tetteid otleteid mondanivalod nem vagy az eletukre semmilyen hatással.
dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez megnyugtat (tudom, nem) sokan vagyunk így.
dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első, valószínű. Nagyon szégyenlős vagyok, és nincs önbizalmam bármit is mondani, vagy hogy legyen saját véleményem, mert már megtapaaztaltam, hogy úgysem jó,amit mondok, amit gondolok, úgyis hülyeségeket csinálok, buta vagyok.
dec. 8. 22:59
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
"Nagyon szégyenlős vagyok, és nincs önbizalmam bármit is mondani," Nos, egy ilyen embert nehéz megismerni és így nehéz megkedvelni. De ha akarod, tehetünk egy próbát, írj rám.
dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor szoktak piercing hajba minta belenyírás, valami menőbb ruha beszerzésével próbálkozni. Akkor van valami téma amivel odamennek hozzád, de kisállat, hobbi, utazás élmények, zenei ízlés lefixálása, bármi jó erre.
dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt a zárkózottság lesz a baj és az, hogy mások nem mernek nyitni vagy nem is ismernek meg igazán és így nyilván nem fognak érdekesnek találni. Legyen bátorságod megmutatni magad. :)
dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerezz önbizalmat.


Egyébként ne akarj másoknak megfelelni, kezd ott.

dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy buta, abból ahogy írsz kiderülne, ha annyira buta lennél, szóval ezt ne hajtogasd magadban, mert mégjobban szétcseszed magad.
dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
#5 nem feltétlen működik az sem. Én pl az a típus vagyok, aki ha egy társaságban vagyok simán kizárnak a beszélgetésből anélkül, h ez feltűnne valakinek vagy zavarna bárkit is rajtam kívül. Pl állunk 3-an, beszélgetünk. Jön egy 4. ember és az úgy áll be a másik kettővel beszélni, h nekem simán beáll háttal, kvázi offol az egész témából. Ez világ életemben így volt, bármilyen stílusban jelentem meg. Egyszerűen vannak olyan emberek, mint én, akiket úgy néznek levegőnek, mint ha nem is léteznének. Rossz kisugárzás, vagy nem tudom, de ez van.
dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
9 Hát velem is volt néha, de főleg olyanokkal akiktől nem is vártam mást. Mások meg teljesen felém fordulnak lesik a szavaimat. Lehet rossz emberek között vagy, akikkel valami miatt ez lett.
dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!