Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egyáltalán nem érdeklek senkit. Alig szereztem magamnak néhány barátot, azzal is addig szenvedtem. Sosem tart senki érdekesnek, még lányok se, a fiúkról ne is beszéljünk. Nem is köszönnek. Más lányokat körbeugrálnak, rám meg rám se néznek. Nem feltétlen a szerelmi kapcsolatokra gondolok itt, hanem a sima barátokra. Barátkozni sem akarnak velem. Nem vagyok valami főnyeremény, de a legcsúnyább sem azért. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Annyira semminek, értéktelennek érzem magam.

dec. 8. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
#10 ezek szerint számomra mindenki ilyen rossz ember, mert mióta az eszemet tudom ilyenek történnek velem a legváltozatosabb szitukban a legváltozatosabb emberekkel is. Nem másokkal van itt a gond, hanem velem, ez full nyilvánvaló.
dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet már annyira hozzászoktál, hogy valahogy meg is akadályozod hogy rád figyeljenek, pl nem nézel rájuk, vagy valahogy úgy nézel olyan szemrebbenősen, vagy testtartás lehet. Azon amúgy sok múlik.
dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Sportolj valamit, amivel önbizalmat szerzel.

Nem vagy buta, nem vagy rossz, csak visszahúzódóbb. Nyiss kicsit jobban a többiek felé, legyen hobbid, amivel nyithatsz.

dec. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Hasonlóan vagyok, nem voltak barátaim 9-12ben sem, csak egy lány, azt hittem majd az egyetemen ez változik, de nem. Egy lánnyal ,,elvagyok'' a többiekkel nagyon felszínes, max pár mondat a kapcsolatunk. Hiába mentem oda másokhoz és nyitottam, de nem kérnek belőlem. Pedig én viszonylag szép is vagyok, adok magamra, mindig szépen kiöltözök,jól tanulok és mégsem.. Magányos vagyok. Annyi a pozitívum, hogy legalább van párom, ha ő sem lenne az életemben, kb senkivel sem tudnék elmenni most a karácsonyi vásárra sem.

20L

dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
#14 ha lenne párom tennék rá magasról, h hány barátom van.
dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, néha jól esne egy lány akivel lehet csinálni amolyan csajos programokat, akivel közösen lelki erőt öntünk egymásba stb. Kisebb dolgok.
dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Régen en is hasonló cipőben jártam, viszont mára megoldódott. Nekem a pszichológus nagyon sokat segített, és erősen ajánlom neked is.
dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!