Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálsz azzal akit nem...

Mit csinálsz azzal akit nem tudsz elfogadni?

Figyelt kérdés

jan. 7. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hanyagolom.
jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, nem foglalkozom vele többet.
jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Kikerülöm, vagy átlépem.
jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Kerülöm, nem foglalkozom vele többet, vagy, ha nem tudom valamilyen okból, annyira kicsire veszem a kommunikációt, amennyire csak lehet.
jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira irritáló,rosszindulatú személyisége van,megpróbálok minél kevesebb időt tölteni a közelében,kommunikálni is vele csak annyit,amennyit feltétlenül muszáj.
jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Semmit? Aki nem tetszik, az nem érdekel. Nem értem a kérdést.. van akit szétvet az ideg, hogy van egy számára nem szimpi ember? Vagy mi?? Az beteg lenne.
jan. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
A kellemetlen emberekkel egy ideig kedves vagyok, úgymond esélyt kapnak hogy megváltozzanak, de ha ez nem hatja meg őket és tovább folytatják, otthagyom őket. Le tudok zárni, pedig nem vagyok kőből.
jan. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Kiiktatom :D
jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos van, amikor nem lehet elkerülni, mert mondjuk a közvetlen kollégád, akivel rá vagytok szorulva a rendszeres kommunikációval. Sokan behódolnak és ráhagyják, amíg el nem éri őket az epekövesség meg a gyomorfekély az elfojtott stressztől és a kimondatlan konfliktusoktól. Nem kell hagyni, nem lehet kerülni. Én leállok asszertív kommunikációra vele. Ha nem működik, akkor se hagyom,hogy befolyásolja a hangulatomat a hülyeségeivel.

Ha csak arról van szó, hogy meleg, vagy c betűs, az nem érdekel. Legyen velem normális, különben a fenti szabályok érvényesek rá is.

jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar, ha valaki komplett más mint én amíg normális. A rossz indulatot, kétszínűséget, kibeszélést viszont nem tűröm. A többi embert el lehet fogadni, ezeket viszont kerülöm.
febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!