Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó beszolast? Jó beszolas...

Jó beszolast? Jó beszolas kéne arra, hogy:

Figyelt kérdés

1-Kussolj

2-(a fiúk labdával dobalnak de már nem akarok csak annyit mondani hogy "fejjezzetek már be/haggyatok békén"

3-valaki mond vmit a külsőmre

Tudtok ezekre olyan beszolast amire már nehéz mit mondani? de amúgy a fentieken kívül jöhet még más beszolas is csak tényleg olyan kéne amire nehéz mit mondani


jan. 8. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Ne szájkaratézzon olyan ember, akinek van egy 5 szavas előre megírt forgatókönyve, de semmi kreativitása nincs ott helyben egy frappáns dolgot reagálni, amikor épp szükség van rá. Azt hiszed, hogy egy beszólással elintézted a dolgot, közben arra ugyanúgy fogsz kapni egy következőt, aztán ott állsz hebegve-habogva, hogy arra nem tudsz már mit mondani, mert egyedül nem megy. Akkor inkább ne állj bele egy olyan harcba, amiből garantáltan vesztesen kerülsz ki, és újra nevetség tárgya leszel.

Amúgy sem beszólogatni vagy káromkodni kell, egyik sem oldja a konfliktust.

jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl.:

"Kussolj te! Veled úgysincs miről beszélnem. Fárassz másokat, ne engem!"


ha válaszol: "mint mondtam, nem érdekel a mondandód"


Aki csak annyit tud mondani, hogy "kussolj", az nem fog nagyon visszaszólni. Szerintem sokkal jobb felkészülni, mint hagyni, hogy folyton megalázzanak. Keress ezzel kapcsolatos videókat, könyveket. Fejleszd magad!


Ha a külsőd kritizálja:

"Köszönöm a véleményed, csak nem érdekel😝"

jan. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!