Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hibáztam ebben a beszélgetésbe...

Hibáztam ebben a beszélgetésben? Mit tehetek? Rosszat írtam ennek a nőnek?

Figyelt kérdés

-Boldog karácsonyt kívánok! 🙂


-Szia, köszönöm utólag is!


-Mikulás remélem nem virgácsot hozott..


Egy olyan fantasztikus nőnek, mint Te


Sőt, álomnőnek



azóta rádiócsend


hibáztam? vagy egyértelműen nem jövök be?


tehetek valamit?


jan. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
96%
Társat keres egyáltalán ez a szerencsétlen áldozat? Ha nem, akkor azért írtál rosszat. Ha igen, akkor meg borzasztóan erőltetett és nyálas.
jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

nem, messenger


mit írtam volna?

jan. 8. 20:31
 3/62 A kérdező kommentje:
régi ismerősöm, 5 éve nem láttam
jan. 8. 20:32
 4/62 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy? Gyerekes duma volt és még rá is hajtottál a "barátodra".
jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Gáz ez a duma
jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%
Ez nekem "az ölelésem hol marad?" kategória. Nem vagyok nő, de ha élőben hallgattam volna, kellemetlenül éreztem volna magam én is, nem hogy az áldozat. Nem tudom mik az előzmények, meg hogy milyen a kapcsolatotok, de feltételezem hogy ha nem válaszolt, akkor nem épp bensőséges. Kicsit kevesebb nyállal máskor, és akkor talán jó lesz. Ha meg csak derült égből villámcsapásként ráírtál mert épp kanos voltál, akkor elég gáznak tartom. Mondjuk már ott leeshetett volna hogy nem akar tőled semmit, hogy napokkal később válaszolt. Ha bejönnél neki, akkor írt volna egyből. Összességében ennek tankönyvi példának kéne lennie hogy hogy ne csajozz.
jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%
Erre én sem válaszoltam volna.
jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
88%
Sosem értettem azokat az embereket akik még egy kérdésben sem bírják a valós nemüket leírni és azt hiszik, hogy az interneten senki nem látja, hogy mit művelnek.Ehelyett lebuktatják magukat az "álomnő" szöveggel:D
jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
82%
Hát, az a rész, hogy "Sőt, álomnőnek" nagyon nem kellett volna, az tuti. A többi még talán elmegy, ha szingli és legalább kicsit bejössz neki.
jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekem ilyet írna valaki, akivel 5 éve nem beszéltem, néznék egy nagyot, hogy honnan jön hirtelen ez az infantilis, nyálas duma, aztán vagy valami vicces lepattintós szöveget írnék, vagy nem válaszolnék.
jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!