Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért piszkálják az emberek a...

Miért piszkálják az emberek a körmüket, ha velem beszélnek?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy nagy testbeszéd fejtő, de nem sejtek jót xD és javában férfiaknál vettem észre, ha ez számít valamit.

jan. 9. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Fúj. Rossz szokás.
jan. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert unja az előadásodat és nem érdekli sem te sem a mondandód. És mert ha feltekintene, akkor láthatnád, hogy totál átlád rajtad, és pontosan tudja miket műveltél, de még nem jött el az ideje, hogy leleplezzen, így inkább ezt lépi, mint egy elhamarkodott lépéskét.
jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor hazudik. Vagyis állítólag
jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás, stressz levezetése általában a pótcselekvések végzése. De ennyi információból nehéz bármit levonni, és következtetni. Akár az is lehet, hogy valaki már nagyon unja magát, és kínjában nem tud mást csinálni.
jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves 2, mi ez az indokolatlan rosszakarás? xD konkrétan ő beszélt nekem (jó, magamra vessek, nem fogalmaztam elég pontosan)
jan. 9. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szorongok, ezért piszkálom.
jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg akar karmolni, és nézi melyik a legélesebb.
jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zavarba jött a szépségedtől és a kisugárzásodtól.

Biztos frankó csaj vagy.👍

jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!