Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinn lehet a börtönből csak...

Kinn lehet a börtönből csak eltitkolják?

Figyelt kérdés
Szerelmem több mint egy fél éve előzetesbe került sajnos, zavar hogy nem tudok róla semmit nincs kinn az biztos ,de multkor a boltban láttam egy teljesen ugyanolyan embert mint a pasim aztán mire oda mentem már nem volt sehol, megérdeklődtem azt mondták nem engedték még ki. Ráadásul miután láttam este bejelölt facen, azt mondta hogy ő de hivásozni nem akart meg semmit. Pár hétig irogatott aztán eltünt. Nagyon fura, mintha valaki a nevében csinálta volna azt a a facebookot, mert fura hogy mikor kértem tőle képet a régi facebookjáról a régi képeit küldte el. És kérdeztem tőle az anyja nevét és mást mondott mit ahogy valójában hivják az anyját. Értetlenül állok a dolgok előtt. Meg sok más dolog is sántít ebbe a sztoriba.

jan. 13. 15:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa, nem tudom mit lehetne tennem?
jan. 13. 15:09
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem még az a nagyon furcsa hogy miután láttam aznap este bejelölt...
jan. 13. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem voltál bent nála látogatóban? Időnként be lehet menni és tisztázni lehetne mi újság.

Persze ha pl. erőszakos cselekmény miatt került be, nem biztos hogy továbbra is kellene tartani vele a kapcsolatot.

jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem erőszakos cselekmény miatt került be, nagyon nem. Voltam benn nála már. Nagyon jó volt a látogatás, de akkor nem tudtam hogy milyen fura dolog lesz. Nem viselkedett furán.
jan. 13. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez a kérdés volt már. Nyilván kamuprofil az, másrészt nem nagy szerelem, ha "zavar hogy nem tudok róla semmit". Mi az, hogy semmit? Nem Szibériába vitték ki, hanem csak előzetesben van, nyilván meglenne a lehetőség a kapcsolattartásra, ha mindkét fél akarja.
jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem őt
jan. 13. 15:40
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Te szereted. Ő nem. És azok sem, akik tudnak róla, hogy hol van, mit csinál. Sajnálom, hogy ilyen életet választottál.
jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Seila ***** válasza:

7

"Sajnálom, hogy ilyen életet választottál."


Már itt is? Látom tetszik neked ez a mondat.😅

jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Kedves Seila, minden amit látunk nézőpont, nem a valóság. Nekem megfelel a tiéd. Gondold azt, hogy tetszik, amikor ezt írom. Vagy megpróbálhatod meglátni mire is gondolok valójában. Hogy siralmas, elszomorító ez az oldal a rengeteg eszköztelen, önbizalomhiányos kérdező miatt. Ez meg az én nézőpontom.
jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Seila ***** válasza:

"rengeteg eszköztelen, önbizalomhiányos kérdező miatt"


Igen ez valóban így van ezen az oldalon, kétség nem fér hozzá, de amikor valaki a másikat kiosztja sértő magatartással és fejéhez vágja, hogy miért is került ilyen helyzetbe stb. és ilyen kioktatással nem lehet segíteni, csak még jobban leromboljuk az adott személy önbizalmát.

jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!