Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinn lehet a börtönből csak...

Kinn lehet a börtönből csak eltitkolják?

Figyelt kérdés
Szerelmem több mint egy fél éve előzetesbe került sajnos, zavar hogy nem tudok róla semmit nincs kinn az biztos ,de multkor a boltban láttam egy teljesen ugyanolyan embert mint a pasim aztán mire oda mentem már nem volt sehol, megérdeklődtem azt mondták nem engedték még ki. Ráadásul miután láttam este bejelölt facen, azt mondta hogy ő de hivásozni nem akart meg semmit. Pár hétig irogatott aztán eltünt. Nagyon fura, mintha valaki a nevében csinálta volna azt a a facebookot, mert fura hogy mikor kértem tőle képet a régi facebookjáról a régi képeit küldte el. És kérdeztem tőle az anyja nevét és mást mondott mit ahogy valójában hivják az anyját. Értetlenül állok a dolgok előtt. Meg sok más dolog is sántít ebbe a sztoriba.

jan. 13. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
Ami nincs, azt nem lehet lerombolni.
jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Seila ***** válasza:
De mindenkinek van önbizalma, csak el van benne rejtve csak nem tudja.
jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!