Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Miért hallani egyre...

Fiatalok! Miért hallani egyre többetek szájából azt, hogy utálom, meg nem szeretem az embereket?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több embertől hallom, hogy általánosságban nem szereti az embereket, antiszociálisak. Mire jó ez? Én pl. Nagyon szeretem az embereket, legyen az fiatal, idős. Segítsük egymást, tartsunk össze. Nem sokkal jobb lenne így?

jan. 18. 00:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Mert a legtöbben el vannak a sz@r lubickolásában.

Könnyebb utálni az embereket mint nyitni feléjük.

Csak az a baj hogy az gyűlölködés rettentő energia zabáló.

Nekem is volt természetesen ilyen korszakom, évekig.

De rá kellett jönnöm hogy nem az emberekkel van problémám hanem saját magammal.

Nem voltam eléggé kibékülve önmagammal.

Nagyon jó hogy te így állsz hozzá, jó olvasni hogy valami ilyen pozitívan gondolkozik.

Remélem egyszer mindenkinek sikerül ilyen pozitívan hozzá állni a dolgokhoz.

jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Minek segítsem azt, aki utána belém rúg?


Vannak barátaim, kedves ismerőseim, akikért tűzbe tenném a kezem, de én azt vettem észre, hogy 10\8 ember ha valami jót vagy szívességet teszel neki, nemhogy meg sem köszöni, de később még ki is b*szik veled, ahol lehetősége adódik.


Igyekszem normális értékrendű, kedves emberekkel körülvenni magam, de attól még van munkahelyem, egyetemi óráim, és kimozdulok otthonról, hogy lássam: sajnos vannak undorító emberek, ami miatt sajnálom, hogy ugyanahhoz a fajhoz tartozom velük.

jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Mit kéne bennük szeretni? Full rosszindulat, felszínesség, anyagiasság, gyűlölet mindenki. Nem lehet barátkozni, nem lehet ismerkedni, semmit, mert mindenki lenéz, megítél, kibeszél, megaláz. Mit szeressek az emberekben? Könyörgöm, ez a faj szándékosan pusztítja a saját élőhelyét!

Hagyjuk már. Nagyon is meg tudom érteni, hogy az értelmesebbek nem kérnek többet az emberekből.

jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Ui.: nem csak köszönöm hiánya a probléma, mielőtt valaki csak ezt veszi ki a válaszból. Amikor valaki gyengébbet bántalmaz, állatot kínoz, átver másokat stb, akkor tudom miért utálom általánosságban az embereket.


Mondhatjátok: az állatvilágban is elpusztítják a gyenge egyedet. Egy a hiba: az ember nem állat elvileg, nem ösztönlény.... Állítólag....

jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
00:44-es hozzászóló: ha az emberek döntő többsége úgy gondolkodna, hogy én olyan leszek, akit lehet szeretni, és törekszek a jóra, akkor a mérleg egy idő után átbillenne. Vannak jó és rossz emberek, mi jók tartsunk össze. A rosszakra meg vár a magány, vagy akár a bűntetés/ börtön. Nagyvonalakban ezt gondolom. Amúgy 18/F.
jan. 18. 00:58
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

"A rosszakra meg vár a magány, vagy akár a bűntetés/ börtön."


Kicsi fiam, majd megtapasztalod az életben, hogy ennek nem sok valóságalapja van. Naiv gyerek vagy még.

jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz időm,akkor sajnálni fogom majd a rosszakat,akik bűnhődnek...

Igen,bűnhődnek a sok pénzzel,gazdagsággal,amit másoktól elvettek,mások könnyein át értek el.

Magány ezeknek? A mások párját elcsalóknak,erőszakosan megszerzőknek, a szexuálisan aberráltaknak,akik állandóan mások életét teszik tönkre ?


Ahogy a 6-os írta, nagyon álomvilágban élsz. Van egy érzésem,hogy mindenki akkor ébred fel,ha ez élet irtózatosan pofonvágja.

Nálam ez akkor jött el,amikor rájöttem sok családtagom aljasságára,hazugságára illetve akkor, amikor az hagyott el ocsmány,aljas és megalázó módon,aki szinte öt percenként mondogatta, hogy nem tud nélkulem élni...Elhagyott és másnap már más ágyában volt.


Nagyon könnyű ám a bizalmat eljátszani,visszaszerezni pedig nehéz, szinte lehetetlen.

jan. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak a fiatalok utaljak az embereket.

Én emergyűlölö vagyok.

Van okom rà

Tudom te, aki most olvasod a gondolataimat, nem értesz velem egyet, mert szerinted igen is sok rendes, jò szívű ember van.

És azt állítod, hogy nem kell àltalànosìtani.

Sőt, azt is gondolatod, hogy rossz körökben mozgok, azért van negatív véleményem az emberekről.

Nincs jó ember.

Főleg a magyar emberek azok, akik gyűlöletet keltenek bennem.

A magyar embernèl bunkòbb nép aligha létezik.

jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A 8-assal egyetértek, teljesen !

Annyi megjegyzéssel,hogy nem vagyok embergyűlölő,de már annyi rosszat tettek nekem, hogy inkább kerulöm a közeledéseket.


# 7

jan. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom az embereket, viszont sokszor elegem van belőlük. Legtöbbjük zajos, folyamatosan ordibál, káromkodik, random sértéseket vágnak egymás fejéhez különösebb kiváltó ok nélkül. Felszínesek, ítélkezőek, szűklátókörűek, akivel/amivel nem értenek egyet, azt lehordják a sárga földig. Nem minden ember ilyen, nyilván, de én túl sok ilyen ember között voltam/vagyok, ahhoz, hogy elegem legyen a 99%-ukból
jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!