Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan próbáljak új embereket...

Hogyan próbáljak új embereket megismerni? Főleg fiatalok, 20-as, 30 elején járók véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
Szeretnék új embereket megismerni, de valahogy nincs sikerem, pedig próbálkozom. Kijövök másokkal, normális vagyok, csak nehéz kialakítani új barátságokat. Ja és Budapest.
2022. jún. 21. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Van valami hobbyd, kedvenc sportod, szeretsz-e kirándulni, színház-hangverseny-ilyesmi...???
2022. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Èn azt csináltam, hogy kerestem az interneten szervezett programokat pl: túrázás, városi séta, vagy egyedülàlóknak szokott lenni főző este. Én rengeteg új embert megismertem így, de ehhez az is kell, hogy merj beszèlgetèst kezdeményezni.
2022. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Neten viszonylag egyszerű, csak aztán fenn is kell tartani, ez az ami már nem megy sokaknak.
2022. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1: Vannak, de azok elég magányos hobbik. Pl. fotózás, sütés. Amúgy sok mindent szeretek, szívesen megyek mindenfelé, de sok helyen nehéz ismerkedni. Pl. túrákra jellemzően inkább az idősebb korosztály szervez eseményt.

#2: Szoktam nézni őket, de ezekre általában mindenki valakivel megy, egyedül senki sem, úgy pedig nehéz beintegrálódni valahova. :( Egyedülállós főzést még nem próbáltam, de elég ergya a tudásom. 😅

2022. jún. 21. 11:54
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Millió program van Budapesten, körül kéne csak nézni és elmenni rájuk. Még csak fizetni sem kell, mert rengeteg szabadtéri lehetőség van, főleg a nyáron.
2022. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

"de ezekre általában mindenki valakivel megy, egyedül senki sem"


Fszt nem mennek rá egyedül, rengeteg ilyen van. Ha a kifogás ennyire könnyen megy, akkor értelmetlen volt feltenned a kérdést.

2022. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon egyszerű. Elmész egy tánciskolába. Rövid időn belül jó pár barátod lesz. Lehet hogy a tánc is megtetszik és párra is lelsz.
2022. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3: Nekem annyira nem, pedig még szervezni is próbáltam. Lehet nem túl jó az online kisugárzásom. :D

#5: Pedig a pénz még nem is lenne probléma szerencsére. :/ Komolyan naponta bújom a fb eseményeket, de semmi olyat nem találok, ahol tudnék.

#6: Tapasztalatból írom, nem kifogásként. De akkor várok konkrét eseményeket is privátban. :)

#7: Ott is általában idősebbek vannak sajnos, pedig érdekelne. Néztem képeket is, illetve ismerősöktől is hallottam, akik elmentek rá.

De azért köszönöm az eddigi tanácsokat!

2022. jún. 21. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Olyat keress ahol fiatalok vannak.
2022. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
A 2-es vagyok. A főző randi az konkrètan olyan, hogy egyedül mennek rá emberek. Jah és több korosztályban is van.
2022. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!