Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Miért hallani egyre...

Fiatalok! Miért hallani egyre többetek szájából azt, hogy utálom, meg nem szeretem az embereket?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több embertől hallom, hogy általánosságban nem szereti az embereket, antiszociálisak. Mire jó ez? Én pl. Nagyon szeretem az embereket, legyen az fiatal, idős. Segítsük egymást, tartsunk össze. Nem sokkal jobb lenne így?

jan. 18. 00:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, nem volt egyértelmű a fogalmazásom. Mi emberek sokfélék vagyunk. Én pékségben dolgozok,napi rengeteg emberrel találkozok. Sokkal jobb érzés az, amikor egy vásárlóval kedvesen bánunk, és ő ugyan így kedves lesz, mert ez neki is boldogság. Tudom, rengeteg a tényező, vannak, akik végleg eljátszották emberek bizalmát, tudom, birka nép a magyar, felpörgött a világ, rohanunk eszetlenül, de egy kis empátia, hogy például, ha valaki elesik az utcán, odamegyünk, és felsegítjük, az csak egy jobb érzelmi intelligencia felé vezetne. Mit ér az ész, ha nincs mellette érzelem. Nem?
jan. 18. 08:11
 12/27 anonim ***** válasza:

Pékségben dolgozol és még nem találkoztál olyan emberrel, akivel hiába vagy kedves, egy utolsó bunkó paraszt?


Nem dolgozol ott régóta :D

jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%

Az emberutálat a önbizalomhiànnyal kezdődik.


Pl


Nem vagyok vékony

Nem vagyok magas

Nem vagyok gazdag

Nem vagyok már 20 éves fiatal


Stb stb


Ebből az irigységből alakul ki az emberkerülő életmód és hogy utalja az ember a másikat.

jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebben az országban nagyon nehéz nem bezárkózni és utálni az embereket.


Annyira már nem vagyok fiatal, 30-as vagyok, és én is eléggé "embergyűlölő" lettem mostanra, de érdekel, ha külföldön vagyok, máris nyitottabb vagyok.


Ennek esetleg ahhoz lehet köze, hogy a magyarok többsége eddig megpróbált átverni, vagy kihasznált.

Azt is nehéz elfelejteni, hogy 14 éve tűri a nép a fideszt.

Ami meg végképp nem tudok megérteni, hogy mi a búbánatért ennyire beképzelt itt az emberek többsége, miközben nem látom, hogy bármiben ki tudnának emelkedni.

jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én csak a kapzsi, bunkó, flegma, stb embereket utálok, bőven elég sok van belőle...
jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"A rosszakra meg vár a magány, vagy akár a bűntetés/ börtön."

A fészkes fenét. A rosszakra ma, 2024-ben általában hatalom, végtelen mennyiségű pénz, haveri kör, nők és gondtalan élet vár. Elég megnézni a leggazdagabbakat ebben az országban, vagy bármelyikben. A szar élet az pont a jó emberek "jutalma".

Na ez is az egyik oka annak hogy gyűlölöm az emberiséget.

jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan írjak hejesen?

Fekete mozdony, vagy mozdonyfekete?

jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Régen is utálták egymást az emberek, csak nem volt egymás szemébe mondva+internet sem volt, hogy itt kiírhassa az ember magából a gondolatait.

Alapjában véve az emberek nagy részének egy csomó negatív tulajdonság van, amit nehéz elviselni, szeretni. Rengeteg az utálatos, ember, meg olyanok is, akik manipulálnak másokat. Bőven van indoka az embernek, hogy ne szeresse az emberiséget. Persze kivételek mindig vannak, mert szerencsére vannak normális emberek is. De azért összeségében inkább negatív a véleményem nekem is

jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok és csak kevés embert szeretek.
jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19

20😁

jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!